PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828446}
6,1 2 493
oceny
6,1 10 1 2493
Aniara
powrót do forum filmu Aniara
ocenił(a) film na 6
Kansas_City_Shuffle

Była w rozdziale zatytułowanym "Kulty" ukazuje w sposób dosadny zatracenie się ludzi w całej tej sytuacji. Będąc na ich miejscu samemu byś tej sytuacji uległ i oddał się jedynej przyjemności jaka pozostała w tej beznadziei . Ukazanie tego w sposób bezpośredni jest też cechą narodową Szwedów jakich znamy dzisiaj bezpośredni bezwstydni. Nie powinno to nikogo dziwić ale rozumiem że nie wszyscy odbiór tego muszą tolerować.

ocenił(a) film na 9
Valhilla

I po cholerę się produkowałaś, tworząc elaborat na poły gotycki?
Ani to mądre, ani potrzebne.

ocenił(a) film na 6
Kansas_City_Shuffle

Po to jest to Forum bo po co innego Ty wypisujesz błazenady o tym jaki Ci wstyd że zobaczyłeś męskiego penisa na ekranie. Hipokryta z Ciebie i prostak jeżeli uważasz że Tobie wolno a innym nie.

ocenił(a) film na 9
Valhilla

Ale to twój jest niezgodny z regulaminem.
Tyle twojego.

ocenił(a) film na 6
Kansas_City_Shuffle

Przesadzasz. Ja nie staram się nikogo obrażać a ty mi to wmawiasz i innym że naruszam regulamin. Ty w przestrzeni publicznej dzielisz się opinią o scenach zawartych w tym filmie i jednocześnie odbierasz innym prawo do tego samego. Stąd określenie "hipokryta". A "prostak" z Twojej oceny dotyczącej mojej osoby która jest Ci obca ale nie stwarza to przeszkody Tobie w określeniu mnie jako osoby niemądrej. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones