PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147508}

Anioł śmierci

Mr In-Between
6,3 265
ocen
6,3 10 1 265
Anioł śmierci
powrót do forum filmu Anioł śmierci

Mało ocen, mało tematów i żadnego opisu a człowiek zainteresuje się filmem i sprawdziło się! :) Od razu zaznaczę że film naprawdę warto obejrzeć wstawiłem sześć ale jest to naprawdę solidne sześć :) taki naprawdę niezły film który podpada pod filmwebowe siedem.

Nikogo z obsady filmu nie znam może i to lepiej bo wiadomo jak to ostatnio bywa obsada wysadzona gwiazdkami hollywoodu a sam film schodzi na dalszy plan a tu... jest inaczej po prostu! Obraz ma niesamowity klimat! choć sam nie wiem kim byli ci ludzie sekta, mafia czy inni... mają człowieka w policji, spotykają się w jakiejś podejrzanej posiadłości w lesie a tam organizują sobie "zabawę" wtedy kiedy to zobaczyłem to nie, nie mafia to być nie może. Tutaj zaznaczę ta scena kiedy wytatuowany człowiek skacze przed tym skrępowanym naprawdę zapada w pamięć! po prostu upiornie to wyglądało.

Odnośnie filmu nurtuje mnie kilka pytań czy ten wytatuowany kazał zabić mu Cathy i jej córkę i w ogóle kim był ten tajemniczy typ ojcem bo na pewno mentorem "Anioła Śmierci" Tak czy siak polecam film! jest na iplexie oglądajcie i oceniajcie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones