PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050903}

Dość milczenia

Ni una más
6,7 1 956
ocen
6,7 10 1 1956
Dość milczenia

Alma ma 17 lat i niedługo kończy liceum. Greta i Nata to jej dwie najlepsze przyjaciółki. Znają się od dziecka, razem chodzą na imprezy i wszystkie muszą się mierzyć z typowymi dla nastolatek problemami, jak poczucie wyobcowania, zazdrość, konflikty z rodzicami, a nawet toksyczne związki... Ale kiedy na profilu @Iam_colemanmiller pojawiaAlma ma 17 lat i niedługo kończy liceum. Greta i Nata to jej dwie najlepsze przyjaciółki. Znają się od dziecka, razem chodzą na imprezy i wszystkie muszą się mierzyć z typowymi dla nastolatek problemami, jak poczucie wyobcowania, zazdrość, konflikty z rodzicami, a nawet toksyczne związki... Ale kiedy na profilu @Iam_colemanmiller pojawia się zdjęcie z podpisem: "To ja dzień przed tym, jak zostałam zgwałcona", normalność znika i nic nie jest już takie jak dawniej. Jak i kiedy doszło do napaści? Kto prowadzi profil? Ile prawdy jest w tym oskarżeniu i kto naprawdę jest tu ofiarą?

Dość milczenia
Zwiastun nr 1
nr 1 2024-06-02T11:31:09 https://fwcdn.pl/webv/91/27/69127/69127.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/3/10050903/Ni_una_mas___Trailer_oficial___Netflix_Espana.vp9.1080p.webm
Dość milczenia zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

na podstawie
dystrybucja
Netflix
studio
DLO Producciones
tytuł oryg.
Ni una más
inne tytuły
Raising Voices Międzynarodowy
Raising Voices USA
Raising Voices Wielka Brytania
Raising Voices Australia
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones