PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653414}

Anioł śmierci

The Woman in Black 2: Angel of Death
5,2 18 840
ocen
5,2 10 1 18840
5,3 3
oceny krytyków
Anioł śmierci
powrót do forum filmu Anioł śmierci
Gladiator1000

Zdecydowanie nie warto :P

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Według mnie warto, bo może i fabuła nudniejsza, ale zdecydowanie bardziej straszy. Własnie wróciłam z kina po 3 horrorach. Ten był najstraszniejszy. Mimo iż oglądam całą masę horrorów, niektóre w kinie (w tym I część tego filmu) to jeszcze na żadnym nie bałam się jak na tym. Byłam wprost przerażona. Moi sąsiedzi się kulili, a jakiś chłopak po seansie stwierdził, że żałuje, że nie nałożył pieluchy :p

Gladiator1000

Z tego co wiem ''Kobieta w czerni'' sukcesu raczej nie odniosła :) .

ocenił(a) film na 3
buterfly

Nie wiem jak finansowo,ale Kobieta w czerni zbierała w miarę pozytywne recenzje, więc chyba tragedii nie było.

Milka124

Z tego co pamiętam to mieszane - Chociaż też uważam że tragedii nie było :) .

ocenił(a) film na 3
buterfly

A no nie było źle o ile pamiętam, bowiem film oglądałem bardzo dawno i planuje sobie odświeżyć :)

Milka124

To tak samo jak ja :) .

buterfly

Jedynka owszem troche odniosła sukces nie moza powiedzieć. Ale dwójka to juz kompletnie pogrążyła efekt końcowy. Niepotrzebnie robili druga czesc. Jedynie klimat wojenny dawnej anglii udalo sie zrobic. Tyle.

megan94

Umiarkowany owszem - Co do filmu to też zgodzę się że dwójka była po prostu zbyteczna ):

buterfly

No własnie ale to zjawisko niestety powszechne, że na siłę albo nie wiadomo dlaczego dorabia się kolejne czesci. O ile lepiej byłoby niekiedy gdyby zostawili orginał w spokoju.

megan94

To prawda cóż zostaje nam tylko wybór albo obejrzeć albo też nie ;)

buterfly

Czasem jednak jakoś podświadomie korci i sie człowiek skusi na ta kolejna część. A potem sie żałuje... ale co zrobić:)

megan94

Też tak mam cóż ciekawość ludzka nie zna granic ;)

buterfly

No tak bywa, fakt:)

megan94

Zwłaszcza jak mamy dobre wrażenie po jedynce, to z ciekawości sięgamy po kontynuacje ;)

buterfly

No istotnie. Wyczerpaliśmy temat strasznie, nie ma co kontynuować :)

megan94

To prawda ;) - Ale jeżeli będziesz chciała porozmawiać na inny temat, to ja jak najbardziej jestem za ;)

buterfly

Jasne. Filmów jest aż za dużo więc będzie o czym można porozmawiać;)

ocenił(a) film na 8
Gladiator1000

A mi się Dwójka podoba. Kobieta w Czerni to całkiem ciekawy temat, więc fajnie, że mogliśmy ją zobaczyć w jeszcze jednym filmie. Świetnie tu oddano klimat II wojny światowej i też dobrze się w to wpasowała cała historia bo zrobienie sierocińca w domu na Węgorzowych Moczarach to był strzał w 10. Jennet lubi zabijać dzieci a tutaj trafiła na całą gromadę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones