PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430376}
4,6 539
ocen
4,6 10 1 539
Anna Nicole
powrót do forum filmu Anna Nicole

blachara blachara blechare pogania film o idiotce blondie wygladala jak napompowana malpa a z dobrobytu zacpala sie na smierc i to jest osoba o ktorej film trza robic?

ocenił(a) film na 6
livman

Może troszkę za ostro ale zgadzam się z sensem Twojej wypowiedzi. Zastanawiam się czy aby ten film nie powstał jako przestroga przed próżnością, dla tych z pustką w głowie !? Tylko czy ci, z wszechobecną głupotą są w stanie wyciągnąć jakiekolwiek wnioski oglądając ten film - chyba nie, oni będą uważali, że to ich nie dotyczy, że oni nad tym panują - nic bardziej zgubnego. Jeżeli ten film powstał by go tylko sobie nakręcić to nie ma, dla niego, innej oceny jak 1/10, ale jeżeli jest to moralitet to oceniłbym go na 6/10. Mam dylemat !?

livman

(tak tu tylko przez przypadek weszłam; filmu nie widziałam i chyba nie obejrzę, może kiedyś z braku laku, ale w to raczej wątpię)...Skoro robią filmy o mordercach, psychopatach, gwałcicielach, fabularne o zbrodniarzach wojennych itp. Serio, takie typy zasługują, by o nich filmy kręcić? To czemu by nie o kobiecie, która zrobiła karierę w modelingu i nawet za oceanem jej nazwisko jest kojarzone z Playboyem? Nie oceniam jej jako człowieka. Gdybym miała oceniać tak każdą osobę showbiznesu, np.amerykańskiego, to wyszłoby, że jednak bardzo wielu ma niejedno za uszami, a w głowie niewiele. Ale niektóre jej zdjęcia, głównie te stylizowane na lata 40., są bardzo dobre. Z pewnością miała fanów i wielbicieli. I na pewno wykorzystała swoje 15minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones