PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430376}
4,6 539
ocen
4,6 10 1 539
Anna Nicole
powrót do forum filmu Anna Nicole

Przede wszystkim za krótki Film !
Anna Nicole Smith miała bardzo burzliwe życie, w filmie pokazano jednak okres zanim stała się sławna, potem kilka scen w momencie kiedy była na szczycie, upadek, chwilowy wzlot i śmierć... Tak można go podzielić... Pominięto toczącą się kilka lata sprawę w sądzie... ogólnie wszystko działo się za szybko... Z Anny zrobili inteligentną kobietę która tylko przed kamerami udawała idiotkę... Jakoś trudno mi uwierzyć że taka była naprawdę... Krótko mówiąc zrobili z niej porządną kobietę... zero narkotyków, kochanków... w scenach przed śmiercią widzimy że Anna jest załamana tak jakby chciała aby było dobrze a jednak nie może sobie dać ze wszystkim rady... Jasne ! Zaraz po jej śmierci wyciekły zdjęcia na których naćpana i zarzygana trzyma córkę na kolanach
Może kiedyś dostaniemy porządny, mocny film o Annie który pokaże jaka była naprawdę
3/10

ocenił(a) film na 7
Sidewinder

Dobrze przeczuwałam-że film jest wyidealizowany..Nie wiedziałam nic o tej kobiecie-dopóki..nie zmarła..Oceniając ją-jako amerykańskie ucieleśnienie miłości do kiczu-a dalekie od moich wymogów piękności kobiety-nie zaprzątała mej uwagi..Narkotyki i leki-to mieszanka.która rządzi Los Angeles-i która zabiła niejednego..Wolałabym,by "prawdziwy "film o Annie Nicole-nie powstał nigdy..Wiele jest ciekawszych tematów-a poza tym-żyje Jej córka-ona nie zasłużyła sobie na taki film..O zmarłych..najlepiej przemilczeć..

użytkownik usunięty
dobbiacco_attersee

Mam identyczne odczucia po filmie jak Ty. Zdecydowanie za krótki film, scenarzyści mogli spokojnie rozciągnąć to do (leciutko) ponad dwóch godzin. Wielka szkoda i strata dla samego filmu, że jest on "przesłodzony" i ukazuje Anne tylko i wyłącznie w pozytywnym świetle. Mam nadzieję tak jak i Ty, że może jakiś reżyser (najlepiej Aronofsky wg mnie by się do tego nadał) nakręci mocną i prawdziwą biografię.

ocenił(a) film na 2

nie nie nie! ponad dwie godziny tego lukrowanego kiczu to za wiele na moje nerwy! Wystarczyło, że już od początku panienka grała zawstydzoną speszoną nieśmiała wieśniaczkę, podczas gdy przecież miała już syna, i potem nagle bez skrępowania poszła pracować nago wyuzdanie alkoholowo w lokalu ze striptizem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones