PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627942}

Anna

6,9 18 502
oceny
6,9 10 1 18502
Anna
powrót do forum filmu Anna

Długo czekałam na ten film. Po opisie dystrybutora i trailerach spodziewałam się czegoś..."innego" jednak w obecnej chwili nie narzekam. Film nie jest żadnym objawieniem jednak pozwala widzowi odczuć lekki dreszczyk, a zakończenie to kompletne zaskoczenie:) Bardzo spodobała mi się rola Marka Stronga za którym do tej pory nie przepadałam. Moim zdaniem to on ratował cały film, bo postać tytułowej Anny w moim odczuciu była mdła jako postać i słaba pod względem aktorskim (to właśnie mój główny zawód w tym filmie ponieważ nazwisko Farmiga zazwyczaj było gwarantem dobrego kina).

glam_girl

Ty długo czekałaś na ten film, a ja dla odmiany długo zabierałem się za jego obejrzenie. Lecz gdy już to uczyniłem, to od tego czasu już kilka razy go zobaczyłem. Marka Stronga wcześniej w ogóle nie kojarzyłem (o dziwo, bo gdy teraz zerknąłem w czym grał, to aż się zdziwiłem, bo przynajmniej z kilku ról powinienem go znać). W każdym razie, w tej wypadł bardzo fajnie i z pewnością z tą będę go póki co kojarzył.
Mam za to inne zdanie, niż Ty, co do postaci Anny. Nie będę ukrywał, że Taissa niesamowicie mi się podoba, od jej spojrzenia ciężko wzrok oderwać, więc to może jakoś tam wpływać na moją ocenę. Niemniej, próbując zostawić na boku ten aspekt, to uważam, że stworzyła postać dokładnie taką, jaką można by sobie wyobrazić, myśląc o bardzo bystrej i dość inteligentnej dziewczynie, zdolnej do takich manipulacji. Świetnie wpisała się tym w klimat filmu, więc trudno też abstrahować od tego ostatniego. A zakończenie faktycznie zaskakujące :) - i po raz kolejny się przekonałem, że choć sporo tytułów już widziałem i uważam, że nie jest łatwo mnie zaskoczyć, to jednak ten pogląd znów uległ weryfikacji.
Przed poznaniem zakończenia dałem pauzę i pomyślałem "aaa, może zrobię coś nietypowego w takiej sytuacji i nie obejrzę zakończenia - pozostając w niewiedzy, z tym dreszczykiem emocji, o którym piszesz, a i chyba po prostu chciałem, aby ta historia się nie skończyła i można było samemu dopisać mniej lub bardziej niezwykłe wyjaśnienia". Wiem - trochę dziwne, ale to była tylko chwilowa myśl, gdyż za bardzo by mnie potem zżerała ciekawość i nie dałoby mi to spokoju ;)

ocenił(a) film na 7
glam_girl

Zakończenie było akurat w opór przewidywalne

ocenił(a) film na 6
glam_girl

Biorąc pod uwagę, że grała dopiero od 2 lat to Taissa Farmiga całkiem nieźle poradziła sobie w roli Anny.

ocenił(a) film na 7
glam_girl

Te glam_girl, to mój avek :<

ocenił(a) film na 8
HanysBoy89

już nie:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones