PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786279}
6,2 9 710
ocen
6,2 10 1 9710
6,7 42
oceny krytyków
Annette
powrót do forum filmu Annette

Film będzie pokazany już 6 lipca o 21:00 na specjalnych pokazach w ponad 100 polskich kinach, równolegle ze światową premierą "Annette" w trakcie festiwalu filmowego w Cannes!

ocenił(a) film na 10
klaudia_mrenca

Taaak! Ja już mam bilet i odliczam!

ocenił(a) film na 7
klaudia_mrenca

Do wszystkich, którzy załapali się na premierę: i jak wrażenia po seansie?

ocenił(a) film na 10
AlexAshtray

Dla mnie:10/10. Niesamowicie przejmujący, ze wspaniałą obsadą, muzyką, obrazem pełnym kolorów. Wszystko było tam przemyślane, każdy jeden kadr, każde jedno słowo. Każda kolejna minuta to były coraz większe emocje, a że dla mnie w kinie emocje są najważniejsze, czuje się w pełni usatysfakcjonowana. Czekałam na rewelację i nie zawiodłam się. Czekam na sierpień, żeby zobaczyć jeszcze raz.

ocenił(a) film na 7
weronika_1981

Ja mam mieszane uczucia, muszę obejrzeć film jeszcze raz, żeby sobie go uporządkować. Bez wątpienia jest to kino autorskie i po prostu dobre. Nie jestem tylko pewna, jak dobre dla mnie :) Aczkolwiek 7/10 to (w moich oczach) minimum. Choćby za oryginalność, brawurę oraz Drivera, który jak zwykle daje popis aktorskich możliwości. No i brawo, dzięki tytułowej bohaterce pierwszy raz doświadczyłam efektu "uncanny valley".

ocenił(a) film na 1
AlexAshtray

Kompletnie beznadziejne!

ocenił(a) film na 7
Zagra_LPS_TV

Widzę, że Annette budzi skrajne emocje.... ciekawe, jak film ocenią Polscy widzowie po premierze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones