PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755620}

Ant-Man i Osa

Ant-Man and the Wasp
6,8 93 829
ocen
6,8 10 1 93829
6,3 26
ocen krytyków
Ant Man i Osa
powrót do forum filmu Ant-Man i Osa

Po głębokim prześwietnym Avengers 3, ciężko mi się oglądało ten film. Wiem wiem że to miało być takie lżejsze kino o superbohaterach, ale średnio mi to podeszło. Poza tym wiem że to kino z kategorii superhero, ale tutaj suma nielogiczności i zdarzeń nieprawdopodobnych w odniesieniu do pozostałych filmów MCU przewyższyła wszystko. Ot film z gatunku superhero i kompletnie nie wyróżniający się w peletonie wszystkich nakręconych dotychczas filmów z tego gatunku

Bartekh28

Mam podobne odczucia, ale twierdzenie, że ten film to średniak jest dla niego jednak trochę krzywdzące. Fajnie się to ogląda, córka Scotta jest urocza, Luis zabawny, Hope miła, no tak naprawdę wszystko jest mocno ok, choć nie wyróżnia się niczym. Na siłę można by się przyczepić do Avy, że jest trochę irracjonalna, ale przewlekły ból na przestrzeni tylu lat mógł ją w sumie doprowadzić do szaleństwa, zwłaszcza jeśli rozwiązanie miało być w zasięgu ręki.

Więc ja bym powiedział, że fajnie, ale szału nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones