PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755620}

Ant-Man i Osa

Ant-Man and the Wasp
6,8 93 744
oceny
6,8 10 1 93744
6,3 26
ocen krytyków
Ant Man i Osa
powrót do forum filmu Ant-Man i Osa

Co teraz będzie? Jeśli w avengers 4 mają jakimś cudem przywrócić naszych bohaterów którzy "się spopielili" to raczej zrobią to pod koniec filmu, więc ant-mana w avengers 4 może nawet nie być, bo kto go wyciągnie z tego świata kwantowego jak nie te 3 osoby które znikły. (nie chce mi się ich wymieniać xd)

ocenił(a) film na 8
andrzejduda2222

Na zdjęciach z planu A4 widać Capa, Tony'ego, Bannera (Hulka przed CGI) i właśnie Ant-mana podczas bitwy o Nowy Jork z pierwszych Avengersów. Co tam się będzie dziać dowiemy się niestety dopiero w kwietniu :(

Trim

Wydaje mi się że zdjęcia z planu A4 wprowadzają w błąd, raczej reżyserzy specjalnie chcą nas zdezorientować,
nie pozwolili by sobie aby takie zdjęcia które zdradzają już trochę fabuły wyszły od tak.

ocenił(a) film na 6
andrzejduda2222

Przecież Ghost/Duch/Eva mogła zostać przy życiu. Chyba dla niej była ta energia, więc gdy jej nie dostanie, to zacznie szukać Ant-mana i ekipy. Pewnie wie gdzie jest ich samochodowe labo - ba, pewnie może sprawdzić w taki sam sposób jak ekipa Ant-mana za pierwszym razem znalazła ją. Znajdzie go zapewne i poprzez rozmowę dowie się jak go przywrócić albo zawoła Avengers. Jak nie to zawsze zostaje ten wir czasowy o którym wspominali (bla bla "zdobądź energię dla naszej koleżanki, nie idź do wirów czasowych ani do żadnych stworzonek nieważne jak słodkie są").

Helen97

Oczywiście że wyjdzie, ponieważ uwloni go Stark( dlatego właśnie doktor strange chciał zeby Thanos go ocalil)Antman ewolułuje tak samo jak żona doktora po 30 latach bycia w kwantowym wymiarze. Dodatkowo dr.doom który tez jest tam uwięziony nauczy Antman wykorzystywać moc kwantowa co potem wykorzysta tony stark do pokonania Thanosa. Pozdro

ocenił(a) film na 6
andrzejduda2222

Raz już wyszedł z takiej sytuacji, a tak się składa, że Janet ostrzegała go przez wirami czasowymi...

ocenił(a) film na 8
Daven___

W sumie to może poprzez ten wir czasowy całe Avengers cofnie się do tych wydarzeń z 2012 roku.

ocenił(a) film na 6
czlowiekfrank

Będą próbować na pewno w ten sposób to odkręcić, ale Thanos pewnie będzie im przeszkadzać

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

SPOILER


też bym stawiał na wir czasowy, Dr Strange wiedział, że muszą przegrać, żeby Thanos zdobył kamienie do rękawicy
dzięki temu pstryknął palcami i połowa ludności zniknęła w tym bohaterowie z Ant-mana, przez co Ant-man utknął w wymiarze kwantowym, a tam to już wiadomo wir czasowy i powrót do Nowego Jorku
w Infinity War było powiedziane, że Thanos wysłał Lokiego, aby zaatakował Nowy Jork, więc pewnie będzie można powstrzymać Thanosa dużo wcześniej, pozostaje tylko kwestia, skąd Ant-man będzie wiedział o Thanosie? no i do czego będzie potrzebna Kapitan Marvel?

stantom1982

Każde zakończenie z cofnięciem się w czasie byłoby moim zdaniem beznadziejne. Mam nadzieję, że twórcy skorzystają z takiego rozwiązania, że ci wszyscy, którzy zamienili się w popiół tak naprawdę nie umarli, tylko zostali uwięzieni w Kamieniu Duszy i po pokonaniu Thanosa zostaną uwolnieni. Takie coś wydaje się logiczne. W końcu ten Kamień Duszy musi do czegoś służyć, każdy z pozostałych pięciu posiada jakąś moc, a tu jak sama nazwa wskazuje chodzi o duszę, może to oznacza, że służy do więzienia dusz.

Z resztą Janet powiedziała, że jeśli Scott wpadnie w wir czasowy, to już go nie uwolnią, więc to wcale może nie oznaczać cofnięcie się w czasie, tylko uwięzienie na zawsze w wymiarze kwantowym.

ocenił(a) film na 10
dirt16

Boże to chore, może oni specjalnie tak podkreślili ten wir czasowy w tym filmie żebyśmy myśleli, że tak to się rozwiąże, a tak na prawdę zrobią nam właśnie ''niespodziewankę'' i z tymi kamieniami będzie. Wracając do tego, że ta typiara powiedziała, że jak on znajdzie się w tym wirze to go nie wyciągną. No, ale wcześniej też tak typ móówił, że nie można wrócić, a Antman wrócił więc może go przywrócą z tego wiru choć nwm jak. Może wcale tam nie trafi, a oni nas chcą tylko zmylić, a może jakoś połączą tą historie z kamieniami i tym wirem choć nwm jakim cudem XD. Dla mnie to wszystko jest nie do pojęcia więc proszę nie oceniajcie mnie :) Dla mnie tam wszystko jest w tej chwili możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones