No cóż, było to dziwaczne nawet jak na kino undergroundowe. Myślę sobie że współczesne awangarda kinowa jest niczym w porównaniu do "antraktu" czy " Psa andaluzyjskiego". Jakie to jest jednak dla nas współczesnych trudne kinom jaka abstrakcja, czysty surrealizm i właściwie dobrowolna zgoda na to, że nie chce się...