Antychryst

Antichrist
2009
5,7 64 tys. ocen
5,7 10 1 63784
6,5 35 krytyków
Antychryst
powrót do forum filmu Antychryst

Szkoda czasu przeznaczonego na oglądanie i pieniędzy wydanych na bilety. Cóż to za film? Nawet nie pornograficzny, psychologiczny, czy horror. Trochę tego, trochę tego ,trochę jeszcze czegoś innego. Najbardziej drażniło mnie to, że reżyser dając ludziom chałę do oglądania, dawał im do zrozumienia, że oglądają film z kategorii "nowatorski i artystyczny". Nowatorski- być może, wszystko zależy od punktu widzenia danej osoby, jej erudycji i psychiki. Prawdopodobnie zdobędzie wielu zwolenników, lecz ja do nich się nie zaliczam.

barbar

Zgadzam się, całkowicie. Film nie bulwersuje, tylko brzydzi. Cóż wszystko jest kwestią gustu, a o gustach wiadomo - nie dyskutuje się. Widzom, którym się ten film podobał można tylko współczuć.

barbar

A czy kazdy film musi miec dla Ciebie metke "psychologiczny", "sensacyjny" etc.?? Zreszta, pomijajac caly absurd tego szufladkowania, ktory horror na przyklad nie jest psychologiczny?

youstynka

Piła! (Chociaż nie oglądałem, ze względu na ich ,,dobre'' opinie.)