7,0 426
ocen
7,0 10 1 426
171
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":2}
{"type":"film","id":250397,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Antykwariat-2005-250397/tv","text":"W TV"}]}
Antykwariat
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Antykwariat to teoretycznie spokojne i ciche miejsce pełne starych, zakurzonych książek. Istnieje w Warszawie taki, który jest jednak zupełnie inny. Klienci, nie tylko sami z trudem, muszą wykopać ze stert zalegających w niewielkim pomieszczeniu poszukiwane książki, ale też traktują przyjście do Antykwariatu jako możliwość spotkania osóbAntykwariat to teoretycznie spokojne i ciche miejsce pełne starych, zakurzonych książek. Istnieje w Warszawie taki, który jest jednak zupełnie inny. Klienci, nie tylko sami z trudem, muszą wykopać ze stert zalegających w niewielkim pomieszczeniu poszukiwane książki, ale też traktują przyjście do Antykwariatu jako możliwość spotkania osób o podobnych zainteresowaniach i rozmów. Nad wszystkim czuwa Pan Krzyś, który bezbłędnie potrafi stwierdzić czego potrzebują jego klienci. Mimo swojego szorstkiego charakteru sprawia, że rozmowy w Antykwariacie toczą się od rana do wieczora.

Antykwariat zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.