Dokument śledzi losy zespołu Anvil, pionierów heavy metalu, który zmaga się ze zmierzchem kariery, dochodzi do siebie po nieudanej trasie i nagrywa nową płytę.
Doskonała muzyka, swietny film, co wiecej potrzeba? Ja wiem! Potrzeba nam wiecej metalu w mediach, potrzeba nam wiecej takich filmow zeby ludzie otworzyli oczy! Zespoliki ktore przebily sie na najwieksze sceny swiata (np. Dimmu ze splywajacym make-up'em na OzzFest/ Cradle of Filth...) powinny stac w cieniu takich...