PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108134}

Apartament

Wicker Park
7,3 60 135
ocen
7,3 10 1 60135
5,4 5
ocen krytyków
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

Witam!
Mam dwa pytania odnośnie tego filmu:

- Kim jest ten biznesmen przelatujący przed oczyma na początku filmu, żona zmarla w wypadku później pokazane jest jak obserwuję Alex i Matta w mieszkaniu Lucy (w domyśle to o nią mu chodziło?). Patrząc na etykietkę thriller przed seansem sądziłem, że ten watek zostanie jakoś rozwinięty, doprowadzając do zakończenia jakiegoś dramatycznego.

-Drugie pytanie na temat rozmowy Alex i Lucy w restauracji. Na początku, gdy Alex podsluchal ją przypadkowo, Lucy mówi coś o nagłaśnianiu czegoś w mediach (o ile dobrze pamiętam) czego w późniejszych retrospekcjach nie ma. Być może jakiś błąd, być może jakieś powiązanie z poprzednim pytaniem?

Jakieś opinie?

ocenił(a) film na 8
merde_madre

cześć, mnie również ciekawi kim był ten facet [pytanie nr1] ;) na drugie odpowiedzi nie znam, nawet chyba to przeoczyłem... i pytanie ode mnie - Czy Alex jest wariatką? A może jej postępowanie usprawiedliwia "miłość"? ;)

merde_madre

Odnośnie drugiego pytania. To chodziło chyba o tę zmarłą żonę tego Daniela, co nachodził Lucy.

Mam tez pytanie, bo coś mi umknęło. Jak Matt znalazł sie pod tym mieszkaniem, kiedy obserwował jak ten biznesmen zostawia karteczkę z kluczem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones