PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108134}

Apartament

Wicker Park
7,3 60 135
ocen
7,3 10 1 60135
5,4 5
ocen krytyków
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

Jeśli zna ktoś filmy właśnie o podobnej tematyce do tego to bardzo proszę o podanie tytułów:-) I też zna może ktoś tytuły piosenek z tego filmu? Jeśli tak to proszę napiszcie:-) z góry dziękuję bardzo.

ocenił(a) film na 10
szakal90

szakal90 mamy podobne gusta?:) Piosenki z tego filmu to głównie Aqualung, a piosenka do momentu w której on się jej przygląda jak tańczy to Mum- We have the map of the piano. Myślę, że znajdziesz Soundtrack do filmu, ja ściagalam go dobrych parę lat temu po obejrzeniu filmu. Co dokładniej masz na myśli prosząc o polecenie filmów o podobnej tematyce? Osobiście polecam Black Swan, Closer, Lucky Number Slevin, Sweet November. Możesz Ty coś polecić proszę?

Mery1988

HEJ:) Ogólnie pytam o tytuły dobrych filmów. Polecam Ci jeśli jeszcze nie oglądałes np. Pożyczony narzeczony, Licencja na uwodzenie, zupełnie jak miłość, Pamiętnik. Powiedz jeszcze jakie filmy lubisz to postaram Ci się coś polecić :)

ocenił(a) film na 8
szakal90

zobacz "malowany welon". oglądałam go niedawno i miło mnie zaskoczył.

tyska0001

Oglądałem tydzień temu:) Też mnie miło zaskoczył:)

szakal90

Hej, wedle życzenia podaję tytuły piosenek :-)
- Maybe Tomorow
- Everybody is Someone
- A movie script ending
- How to be dead
- Lover's spit
- Retour a Vega
- Flowers in december
- When the day is done
- When I goosestep
- Light switch
- These days
- All I do
- We have a map of the piano
- Against all odds
- I know you are but what I am
- The scientist

solis

Dziękuję Ci bardzo :)

szakal90

rekonstrukcja, swietny film! podobnie zakrecony- tzn niezrozumialy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones