PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108134}

Apartament

Wicker Park
7,3 60 135
ocen
7,3 10 1 60135
5,4 5
ocen krytyków
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

...są wspaniałe!!! SOUNDTRACK do tego filmu jest cudowny!!! Nie ma się jednak co dziwić, kiedy znajdują się na nim takie utwory:
1. Maybe Tomorrow - Stereophonics
2. Everybody Is Somebody - Lifehouse (exclusive)
3. A Movie Script Ending - Death Cab for Cutie (acoustic version)
4. How to Be Dead - Snow Patrol
5. Lover's Spit - Broken Social Scene
6. Retour A Vega - The Stills
7. Flowers in December - Mazzy Star
8. When the Day is Gone - The Legends
9. When I Goosestep - The Shins (rare non album track)
10. Light Switch - Jaime Wyatt
11. These Days - Mates of State
12. All I Do - +/-
13. We All Have a Map of the Piano - Mum
14. Against All Odds - Postal Service (rare non album track)
15. Strange and Beautiful - Aqualung
16. I Know You Are But What Am I? - Mogwai
17. The Scientist - Johnette Napolitano & Danny Lohner (exclusive)
Mogę tej płytki słuchać bez końca... Jedna z najlepszych płyt z ścieżką dźwiękowa jaką mam w posiadaniu - GORĄCO POLECAM!!!
A co do samego filmu? REWELACYJNY! Niestety nie miałam okazji zobaczyc pirrwowzoru Gilles Mimouni z 1996 roku - "L'Appartement", który podobno jest dużo lepszy... A jeśli tak jest to trzeba go koniecznie zobaczyć, bo "Wicker Park" jest naprawdę filmem godnym polecenia...

Camomile

Tak „świetny” ale jak się nazywa kawałek z 24 minuty filmu (jak wraca do nie i … i jeszcze nie oglądałem :P )

ocenił(a) film na 10
Tommoo

Piosenka z 24 minuty filmu (hmmm... ciekawe czemu zainteresowała Ciebie akurat ta scena ;-) pochodzi z płyty "Lapalco" Brendan'a Benson'a, nosi tytuł "Good To Me". Wykonuje ją również zespół The White Stripes! Pzdrowionka i buziaczki :* ! Dla zainteresowanych jeszcze tekst piosenki:

"Good to Me"
Ive got a 1980 Volvo
I get in start it up and I go
It aint a vintage Cadillac
But it always gets me there and back

And itll always be good to me
Always be good to me
Always begood to me

I got a beat up Supro amp
I plug in and it sound like a champ
Not a fender tweek deluxe
It cost me 150 bucks

And itll always sound good to me

And these things are all I need
All these things are good to me

I got a girlfriend and shes so true
And no other kinda girl will do
Coz Ive known some girls in the past
The kinda love they got dont last

And shell always be true to me

ocenił(a) film na 10
Camomile

To znowu ja! Pomyliłam się :-/ Piosenkę z filmu wykonuje jednak zespół The White Stripes! :-) Piosenka "Good to Me" z albumu "Elephant [Bonus Tracks]". Pozdrowionka i miłego słuchania! Piosenka naprawde porywa :-)

ocenił(a) film na 8
Camomile

;) moze nie powinnam o to pytac, ale skad moge go sciagnac? ;)

użytkownik usunięty
maryjane

jesli chcesz go sciagnac a kozystasz z DC++ to na hubie PdoXneXus jest uzytkownik o imieniu [psv]Mikel2pl i on mam w swoich zbiorach ten film, wiem bo zaraz mam zamiar tez go sciągac. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

korzystam z dc... ale co to za hub? PdoXneXus ???

użytkownik usunięty
maryjane

hej:)
powiedz czy masz adres tego huba, bo tez poluję ną tą piosenke i nie moge jakoś jej znaleźć :(
bardzo bym prosiła o odpowiedz
mój mail lemona@op.pl
POZDRAWIAM
Kasia

użytkownik usunięty
Camomile

własnie wróciłem z kina i naprawde podobał mi sie film, a mam szczescie ze znalazłem twoją opinie bo własnie szukałem listy nagrań, mojej dziewczynie i mi tez sie to podobało

Camomile

zna ktoś moze tytuł i wykonawce rockowego, szybkiego numeru który rozpoczyna scene łozkowa Lisy i Matta?? Na soundtracku tego numeru nie ma niestety;/

ocenił(a) film na 10
faza_ad

Brendan Benson z płyty Lapalco - piosenka nosi tytuł "Good To Me", wykonuje ją również zespół The White Stripes! Pozdrowionka!

ocenił(a) film na 10
Camomile

Pomyłka! :-/ Piosenkę z filmu wykonuje jednak zespół The White Stripes! :-) Piosenka "Good to Me" z albumu "Elephant [Bonus Tracks]". Pozdrowionka i miłego słuchania!

ocenił(a) film na 10
Camomile

film jest naprawdę genialny... włąsnie przed chwilą go obejrzałam i zachwyciło mnie to że do ostatniej chwili trzyma w napięciu. Człowiek targa się pomiędzy myśliami: jednak się spotkają... a może nie, na pewno nie... nie raczej się spotkają... niesamowite... i świetne kadry... rewelacja... polecam ogromnie!!

użytkownik usunięty
Sportina

muzyka piękna film średni na początku niewiadomo oco biega jest dość zagmatwana akcja cos mu sie wydaj epołyka jakies tablety itd itd.potem troche lużniej ale i tak moja ocena to 6/10 na wiecej nie zasłużła abuła ale muzyka fajna .To tylko moje zdanie wiec uszanujcie je, kazdy ma inny gust i tyle pissss:] dla mnie Szkoła Uwodzenia 1 i 3 są bóstwem:]POLECAM

ocenił(a) film na 7
Camomile

obejrzalam film wczoraj i od wczoraj ciagle chodzi mi po glowie "Maybe tomorrow". po prostu zakochalam sie w tej piosence. chcialabym ja slyszec ciagle w swojej glowie. A film tak cudowny, ze az przygnebiajacy! tesknie teraz za takim ucuciem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones