PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108134}

Apartament

Wicker Park
7,3 60 137
ocen
7,3 10 1 60137
5,4 5
ocen krytyków
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

Czy możecie polecić inne filmy, w których ktoś znika i nie wiadomo, co się z nim stało? Jakieś trillery, dramaty albo inne?

scady

Oszukana 2008 (Changeling), przepatrzyłam swoje filmy i to jedyne co przychodzi mi do głowy, żeby ktoś zniknął na dłużej. Nie wiem co konkretnie by Cię interesowało, może np. znikający ludzie jeden po drugim w Tożsamości 2003 (Identity) ?

Lady_Rebel

Ogólnie lubię takie tematy, więc każdy film z takim wątkiem mnie zainteresuje. Wielkie dzięki za podpowiedź - na pewno obejrzę :)

scady

Nie ma sprawy :) Jak chcesz zajrzyj do mnie i przefiltruj filmy z oceną od 8 - naprawdę same dobre filmy :)))

Lady_Rebel

Jak ma sprawdzić te filmy, skoro masz zablokowaną tę opcję ? Sam chętnie bym przejrzał

teett

No to już :) Faktycznie miałam ukryte :)

Lady_Rebel

Wszystkie podobne filmy są zebrane tutaj http://www.filmypodobnedo.pl/Apartament/

scady

"Nie mów nikomu", francuski, baaardzo przyjemny:)

ocenił(a) film na 7
DanielS_filmaniak

A potem dla porównania "Tożsamość" (Unknown z 2011).

DanielS_filmaniak

Też od razu pomyślałam o "Nie mów nikomu" - naprawdę dobry.

scady

"La Cara Oculta". Bardzo... poruszający ;)

KeiChan

Tylko broń Boże nie oglądaj trailera. Zawiera same spoilery, które popsują przyjemność oglądania.

KeiChan

Nie obejrzę ;) często oglądam trailery po obejrzeniu filmu i załamuję się, jak można opowiedzieć cały film w 3 minuty albo przedstawić go jako coś zupełnie innego, niż jest w rzeczywistości :)
Wielkie dzięki za podpowiedzi - wszystkie filmy obejrzę :)

ocenił(a) film na 7
scady

Jakby co, to akurat dzisiaj "Frantic" na TCM o 21:)

ocenił(a) film na 7
scady

Moim zdaniem koniecznie Frantic (Harrison Ford, 1988). Klasyka.

scady

jeszcze może Niewinna - ale nie ma zbyt wysokich not, nie widziałam, tylko mi się z opisu przypomniało, że może być trochę w ten deseń

scady

Frantic, Memento, Incepcja, Transsiberian, Wyspa Tajemnic, Co kryje prawda... dużo innych

użytkownik usunięty
witek11111111

Nie chciałbym polecać żadnych filmów takich jak ten: jałowa romantyczna kupa oparta o niejednokrotnie wykorzystywany patent zabawy czasem, co oczywiście nie znaczy, że "Frantic", "Oszukana" czy "Tożsamość" to kiepskie filmy tylko one nijak się mają do tego "dzieła", przy całej sympatii dla Diane Krueger.

TO prawda. Nie ma co się wysilać; a co do Diany, za "Inhale" piąteczka. Cieszę się że było później, niż ten cały apartament :-)

użytkownik usunięty
witek11111111

Mnie najbardziej podobał się "Copying Beethoven" "Inhale" nie widziałem ale coś czuję, że obejrzę. Dzięki :)

scady

Oparty na faktach "All good things" z Ryanem Goslingiem i Kirsten Dunst.

ocenił(a) film na 9
scady

"Wszystko gra" -2005

scady

@Scady: Zajrzyj do tematu: http://www.filmweb.pl/film/Rekonstrukcja-2003-106337/discussion/Filmy+w+podobnym +klimacie,1007230 w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie.

scady

Nie mów nikomu - francuski, całkiem dobry, polecam :)

scady

Mr. Nobody!
Wprawdzie głównym watkiem nie jest watek milosny ale za to został doskonale zrealizowany.

eLNikO

Wątek milosny został doskonale zrealizowany of course. Czemu tutaj nie można edytować posta?

scady

Zaginiona (Gone, 2012) :)) wg mnie ciekawy, podobał mi się :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones