PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108134}

Apartament

Wicker Park
7,3 60 132
oceny
7,3 10 1 60132
5,4 5
ocen krytyków
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

Za dużo przypadków

ocenił(a) film na 6

Zastanawia mnie czy w oryginale też następuje tyle przypadków gdy Matt i Lisa się prawie mijają, czyli w scenie kiedy wyciąga klucz, a także o ile się nie mylę, kiedy przyjeżdża na spotkanie z Lisą i wysiada z taksówki, Lisa odjeżdża inną taksówką. To takie hollywoodzkie.

Dużo osób zastanawia się jak mogli się nie odnaleźć dzięki telefonom i internetowi. Odpowiedź jest prosta, nie utożsamiajcie czasu akcji z datą premiery filmu.

ocenił(a) film na 6
Chvast

To prawda. Między innymi z tego powodu dałem 6 a nie 7. Poza tym jak dla mnie zbyt chaotyczna akcja. Teraz pozostało obejrzeć pierwowzór francuski. Myślę, że nacznie lepszy. Szkoda tylko, że kolejność nie jest odwrotna.

ocenił(a) film na 6
chemas

Też myślę, że oryginał okaże się lepszy. Może kiedyś znajdę czas, żeby go obejrzeć.

Chvast

Wg mnie oryginał nie jest lepszy, może to wynika z tego, że najpierw obejrzałam Wicker Park, który mnie rozłożył na łopatki :) Francuz jest taki bez emocji, inny zupełnie, nie wiem, ja tego nie czuję... Ale oczywiście gro osób twierdzi odwrotnie :)

ocenił(a) film na 6
Lady_Rebel

Właśnie tego się obawiam, że nie odbiorę jak należy wersji francuskiej po obejrzeniu amerykańskiej. Niestety wcześniej o tych filmach nic nie wiedziałem.

ocenił(a) film na 7
Chvast

Dla mnie końcówka była niedorzeczna, gdy Luke w restauracji nie mowi mu, że dzwoniła Lisa i maja się spotkać o 15, potem się dziwi, że ten się spieszy (przecież drinka mu niesie), a tu okazuje się, że nie zdążył na spotkanie. zero logiki. Poza tym film mnie wzruszył i dobrze mi się go oglądało, stąd ocena 7.

ocenił(a) film na 6
zifua

Niestety to prawda. Temat bardzo ciekawy, ale nie za dobrze mi się ten film oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones