PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302522}

Apartament

Películas para no dormir: Para entrar a vivir
5,2 1 661
ocen
5,2 10 1 1661
Apartament
powrót do forum filmu Apartament

czy mógłby mi napisać ktoś jak się skończył ten film ? oglądałam prawie cały i jestem baardzo ciekawa jak się skończyło....

kinga_13_mili

nie wiem od którego momentu nie oglądałaś ale jakoś spróbuje streścić no to było tak jak ta babka głupia ucięła sobie rękę to Mario i jego dziewczyna wybiegli na dół ale Mario zostawił klucz obok tej babki głupiej więc wrócił po ten klucz , ale gdy tam był tej babki nie było i wziął klucz ale ta babka mu coś zrobiła i on się prze wrócił i był nie przytomny . A ta dziewczyna tego Mario stała i zauwarzyła tą dziewczynę co była przy kuta w łazience i ta dziewczyna szła ze swoim dzieckiem tym bobasem noi potem obie czekały aż on przyniesie klucz ale nie było słychać jak on idzie słyszały tylko szczekanie psów bo ta babka głupia wypuściła te dwa psy , te dziewczyny z dzieckiem weszły do windy ale winda zaczęła jechać do góry a następnie ta winda zatrzymała się i te dziewczyny zobaczyły tą kobietę psycholkę a on im przez kraty w windzie wkładała nóż ale jej się nie udawało , w następnej scenie Mario się przebudził i chciał tym dziewczynom pomóc chciał wypuścić tego łysego faceta co był też przywiązany , lecz ta dziewczyna Mario mówiła tej dziewczynie że znalazła jej męża przywiązanego , ale ta dziewczyna z dzieckiem powiedziała że to nie jej mąż tylko syn tej psycholki i że jest jeszcze gorszy od matki . A Mario w tej chwili uwolnił tego syna tej psycholki i ten syn go przewrócił i pobiegł zabić te dziewczyny . A cały film zakończył się na tym że wszyscy co tam mieszkali w tym domu byli przywiązani . A ta babka zapraszała nowych lokatorów i tak się skończyło

ocenił(a) film na 7
eda2424

dzięki ;)) a z tym momentem to idealnie trafiłaś bo właśnie wtedy przerwałam ;))

kinga_13_mili

To co warto oglądać?
Czy jest to kupa smiechu z przewaga kupy?

ocenił(a) film na 7
giovanni50

haha..zależy ile wcześniej oglądałeś horrorów ;)

kinga_13_mili

Całe mnóstwo:)
Mój ulubiony horror to Coś

ocenił(a) film na 7
giovanni50

hym..ja się chwilami bałam
ale ty to chyba inna kategoria ;p
a jaki horror najbardziej cię rozśmieszył ?
PS a tego twoja "cosia" jestem ciekawa (podobno 80% w moim guście hhih )

ocenił(a) film na 7
giovanni50

hym..ja się chwilami bałam
ale ty to chyba inna kategoria ;p
a jaki horror najbardziej cię rozśmieszył ?
PS a tego twoja "cosia" jestem ciekawa (podobno 80% w moim guście hhih )

kinga_13_mili

Najbardziej nudne horrory Trupi Legion,Strych,Autopsja,Róża śmierci,Kosmiczna gorączka,Room 6
Taki sobie jest Incubus
Najśmieszniejszy horror to Przerażacze jest i smieszno i straszno:) Gra Michael Douglas
Cos jeszcze w ten deseń to Gremliny rozrabiają
Polecam jeszcze Krwawa Maria , I stanie się koniec (horror satanistyczny)

ocenił(a) film na 7
giovanni50

hym..no a mnie najbardziej "Halloween" (ten nowszy z 2007) najlepsza scena-morderstwo widelcem haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones