PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816465}
7,6 3 583
oceny
7,6 10 1 3583
7,4 5
ocen krytyków
Apollo 11
powrót do forum filmu Apollo 11

Obejrzałem. Wynudziłem się. A może bardziej miałem gorzkie przemyślenia co do małości człowieka wobec kosmosu. Krótkiej wycieczki na bliski Księżyc absorbującej kolosalne fundusze, środki i ludzi.
Szczyt amerykańskiej prosperity, optymizmu, wiary w naukę, obrazki amerykańskiej publiki w różnym wieku. Szybkie znudzenie publiczności Księżycem, ziew. Dźganie bodźcami. Wszystko po ty by dzisiaj większość Amerykanów uważała że to wyreżyserowany spektakl. Było ludziczków udobruchiwać? Pałą lać i tyle. Ludziczki precz!

adam_zielinski_7121

Wynudziłeś się? Oglądając jedno z największych osiągnięć ludzkiej inżynierii? To może problem leży po twojej stronie...

" Szybkie znudzenie publiczności Księżycem, ziew. Dźganie bodźcami".

Więc to chyba o sobie napisałeś. Zabrakło CGI i efektów i mózg nie dostarczył odpowiedniej dawki dopaminy? ;)

"Wszystko po ty by dzisiaj większość Amerykanów uważała że to wyreżyserowany spektakl."

Większość? No ale danych to się nie wyciąga z tyłka. Szybkie wyszukanie mówi o 5-10%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones