PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826114}

Aquaman i Zaginione Królestwo

Aquaman and the Lost Kingdom
5,2 15 752
oceny
5,2 10 1 15752
2,7 11
ocen krytyków
Aquaman i Zaginione Królestwo
powrót do forum filmu Aquaman i Zaginione Królestwo

Kompletnie nie rozumiem tak złych opinii. Nie wiem czego ludzie się spodziewali po tym filmie... Ja oczekiwałam atmosfery z pierwszego filmu i się nie rozczarowałam. Film ciepły i fajny. Jeśli komuś podobała się jedynka to się nie rozczaruje....no chyba, że ma problem z aktorką grającą Mere...bo mam wrażenie, że większość negatywnych opinii wystawianych jest bez obejrzenia tylko ze względu na tą aktorkę

ocenił(a) film na 6
Himeko_Kuran

Dokładnie. Luźny, śmieszny i w miarę do obejrzenia film. Na popołudnie w domu w sam raz.

ocenił(a) film na 3
Himeko_Kuran

Jak możesz ten totalny shit porównywać do jedynki? Tak głupiej sklejanki zgranych kalek nie widziałem nigdy.

ocenił(a) film na 2
ronin29

Dokladnie,1 czesc byla bardzo udana tak jak 1 czesc Czarnej pantery,zas w 2 czesc to jakis totalny haos w ogole nie angazuje i humor niepotrzebny,tak jakby film skrojony pod dzieciakow.

ocenił(a) film na 8
ronin29

Nie do końca wiem o co Ci chodzi - jakich zgranych kalek? Możesz podać jakiś konkretny przykład?

ocenił(a) film na 3
Himeko_Kuran

pierwsze z brzegu to scena z baru, żywcem wyjeta z Tatooine Star Wars New Hope, walka na pustyni to kalka Rambo 1, ta gruba ryba to podróbka Jabby

ocenił(a) film na 8
ronin29

Tatooine Star Wars New Hope - nie oglądałam więc się nie wypowiem. Rambo oglądałam i naprawdę nie wiem gdzie widzisz tam jakieś podobieństwa bo mi się tam nic z Rambo nie skojarzyło. Co do Jabby to gwiezdnych w ogóle wojen nie oglądałam a z tego co przeczytałam to postać właśnie z tej serii.

ocenił(a) film na 8
Himeko_Kuran

Tak, to ewidentne nawiązanie do Star Wars - bar i Jabba. Ale i tak świetnie się bawiłam oglądając.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones