PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826114}

Aquaman i Zaginione Królestwo

Aquaman and the Lost Kingdom
5,2 15 666
ocen
5,2 10 1 15666
2,7 11
ocen krytyków
Aquaman i Zaginione Królestwo

Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje w sobie starożytną i złowrogą siłę. Aby go pokonać,Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje w sobie starożytną i złowrogą siłę. Aby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę Aquamana i cały świat przed nieodwracalnym zniszczeniem. Wszyscy wyżej wymienieni wracają do swoich ról. Jason Momoa gra Arthura Curry'ego / Aquamana, który teraz dzieli obowiązki króla Atlantydy i świeżo upieczonego ojca. Patrick Wilson wciela się w Orma, przyrodniego brata Aquamana i jego głównego wroga, który teraz musi podjąć się nowej roli niechętnego sprzymierzeńca brata. Amber Heard pojawia się w roli Mery, królowej Atlantydy i matki spadkobiercy tronu. Yahya Abdul-Mateen II wciela się w Czarną Mantę, bardziej niż dotąd pałającego żądzą zemsty za śmierć ojca i pragnącego zagłady Aquamana z rodziną oraz całej Atlantydy, zaś Nicole Kidman gra Atlannę, zaciekłą przywódczynię i matkę o sercu wojownika. W swoich rolach powracają także Dolph Lundgren jako król Nereus i Randall Park jako doktor Stephen Shin.

Aquaman i Zaginione Królestwo
Zwiastun nr 1 (polski)
Aquaman i Zaginione Królestwo
Teaser nr 1
Aquaman i Zaginione Królestwo
Zwiastun nr 3
nr 1 (polski) 2023-09-14T18:21:35 https://fwcdn.pl/webv/65/68/66568/66568.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/214/826114/AQUAMAN_I_ZAGINIONE_KROLESTWO_1080p.vp9.1080p.webm
Aquaman i Zaginione Królestwo zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

boxoffice
$434 381 226 na świecie
$124 481 226 w USA
$309 900 000 poza USA
budżet
$205 000 000
na podstawie
Paul Norris (postacie) / Mort Weisinger (postacie)
dystrybucja
Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.
studio
Atomic Monster / DC Entertainment / The Safran Company / więcej
tytuł oryg.
Aquaman and the Lost Kingdom
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones