PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826114}

Aquaman i Zaginione Królestwo

Aquaman and the Lost Kingdom
5,2 15 752
oceny
5,2 10 1 15752
2,7 11
ocen krytyków
Aquaman i Zaginione Królestwo
powrót do forum filmu Aquaman i Zaginione Królestwo

Nie uwierzyłem w te wszystkie negatywne recenzje i świetnie się bawiłem z rodziną na tym filmie.

Michal_Magierowski

Też dobrze się bawiłem na filmie. Jeden z lepszych, jakie ostatnio obejrzałem. Na Marvels się zawiodłem, a tu mi się podobało. Z reguły nie sugeruję się opiniami ludzi, jeśli sam chcę coś obejrzeć. Najlepiej się na tym wychodzi. Każdy ma inny gust.

ocenił(a) film na 1
alistair80

W tych czasach każdy debil może zostać ojcem.

ocenił(a) film na 6
matzek

W każdych czasach mógł i najczęściej zostawał osoby z szeroką wiedzą ogólną wcale nie są skłonne do masowego rozpłodu przez swoją świadomość.

ocenił(a) film na 8
Michal_Magierowski

Popieram.Nigdy nie zrozumiem tak ogromnej krytyki.Ten film jest naprawde udany.To dobra jest kontynuacja.

ocenił(a) film na 7
Michal_Magierowski

Mnie też się podobał, fajny Dragon Ball.

ocenił(a) film na 5
Michal_Magierowski

Film da się obejrzeć. Czyli jest lepiej niż w recenzjach. Tak na spokojnie się zastanawiając, jest tylko troszkę gorszy od jedynki. Jednak w międzyczasie wyprodukowali wiele podobnych super-bohaterskich filmów i seriali. Dlatego smakuje jak wielokrotnie odgrzewany kotlet, który w między czasie jeszcze spadł na podłogę.

ocenił(a) film na 3
Michal_Magierowski

Masz po prostu bardzo niskie wymagania. Ja mam dość po 15 minutach, no ale ja nie trawię np słabych pretekstowych scenariuszy.

ocenił(a) film na 5
KubaLBN92

Do mnie nie trafia ten format żartu to miał być fajny film fantasy akcji a wyszła taka naciągana komedia dla rodziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones