PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826114}

Aquaman i Zaginione Królestwo

Aquaman and the Lost Kingdom
5,2 15 785
ocen
5,2 10 1 15785
2,7 11
ocen krytyków
Aquaman i Zaginione Królestwo
powrót do forum filmu Aquaman i Zaginione Królestwo

Film dobry i nie żałuję że wybrałem się do kina. Radzę nie kierować się durnymi recenzjami.

ocenił(a) film na 6
arek_52

Mnie się podobał mniej niż jedynka, takie naciągane 6/10. Fabuła prosta i nudna. Za to świetnie wyszły sceny z bratem, obaj aktorzy wyciągneli z tego to co potrzeba w takim obrazie.

Za to moje dziecaki, 10 lat, bawiły się rewelacyjnie i zgodnie stwierdzili, że ta część jest lepsza.

ocenił(a) film na 6
piotrowy

To jest BOT, nie podbijaj "emocjonalnych" komentarzy botów, bo przez to robi się syf na filmwebie i jeszcze większy wysyp botów! A realni forumowicze winni są to bojkotować!

ocenił(a) film na 8
arek_52

Dokładnie, nie wiem skąd takie nieprzychylne recenzje.. Nam się podobał, lepszy niż pierwsza część

ocenił(a) film na 6
Niebo34

To jest BOT, nie podbijaj "emocjonalnych" komentarzy botów, bo przez to robi się syf na filmwebie i jeszcze większy wysyp botów! A realni forumowicze winni są to bojkotować!

ocenił(a) film na 9
arek_52

Dokładnie lepiej nie kierować się opiniami tym bardziej tych pożal się Boże krytyków, bo to dno muł i wodorosty.

ocenił(a) film na 3
pola_25_filmweb

jak ty ;)


ocenił(a) film na 6
pola_25_filmweb

To jest BOT, nie podbijaj "emocjonalnych" komentarzy botów, bo przez to robi się syf na filmwebie i jeszcze większy wysyp botów! A realni forumowicze winni są to bojkotować!

ocenił(a) film na 7
arek_52

TO chyba jakieś hateowanie na zamówienie, lub ludzie zaczęli być zblazowani. Nowy Aquaman ? zieeew. Film dobry. Ciekawa historia dobrze opowiedziana. Jestem zadowolony. Nie mam syndromu wypalenia bo nie oglądam wszystkiego co leci w kinie.

ocenił(a) film na 7
piotr_pastuszka

Wiecie co ja sądzę o recenzentach ? Że idą do kina tylko po to by narzekać i szukać minusów

piotr_pastuszka

Hateowanie? Zlituj się chłopie

ocenił(a) film na 6
tuuupac

BOT podbija komentarz BOTA! DNO!

arek_52

Czemu tak ciężko jest wam przyznać przed samymi sobą, że po prostu lubicie gówniane filmy? Nie ma w tym nic złego, ja też mam sporo takich tytułów w swojej szufladce "guilty pleasure".

darkowski93m_2

Ja myślę, że po prostu krytycy biorą złe kryteria. Trudno porównać danie z restauracji z gwiazdkami Michelin do dobrego burgera z budki na rogu. Błędem jest porównywanie górnolotnych filmów z rozrywką dla każdego. Takie porównywanie jest wręcz niesprawiedliwe. Film akcji/fantasy raczej nie dorówna przesłaniem dramatowi z życia i tyle.

ocenił(a) film na 7
mala_blondy

O to to, dokładnie. Ja dlatego też oceniam każdy gatunek oddzielnie. Inaczej oceniam komedie, inaczej akcyjniak, dramat i jeszcze inaczej filmy super hero. Bo wiadomo, że każdy gatunek ma swoje wady jak i zalety.

ocenił(a) film na 3
mala_blondy

Bez przesady. Jedynka była super, dwójka jest słaba. Tylko tyle i aż tyle.

arek_52

Warto zobaczyć film? Dobre efekty? Fajna gra aktorska?

ocenił(a) film na 6
AndrzejChyra4

To jest BOT, nie podbijaj "emocjonalnych" komentarzy botów, bo przez to robi się syf na filmwebie i jeszcze większy wysyp botów! A realni forumowicze winni są to bojkotować!

ocenił(a) film na 3
AndrzejChyra4

Nie. Dno i 2 metry mułu.

lia_13

Dzieki za odpowiedz

ocenił(a) film na 7
arek_52

Takie 6/10. Miło się oglądało bromance Aquaman/Orm. Fajnie, że dali trochę więcej czasu Lundgrenowi. Momentami w filmie wiało nudą, potem jakaś akcja. Nie było najgorzej. Na pewno lepiej film wypadł niż Akademia pana Kleksa. Nie nastawiałam się na nic, a bawiłam się dobrze

ocenił(a) film na 8
arek_52

Tez bylem i tez uwazam ze jest to bardzo dobre kino rozrywkowe.Nie ma sie co przejmowac krytyka

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

GDZIE POLSKIE ZNAKI BOCIE?!

ocenił(a) film na 3
lavrenzo84

Dobre kino rozrywkowe to była 1. To jest 4/10 w porywach.

ocenił(a) film na 2
arek_52

Słaby, nudny, efekty z 2010. Historia pisana na kolanie. Aktor ratuje co sie da.

ocenił(a) film na 6
Redgard

To jest BOT, nie podbijaj "emocjonalnych" komentarzy botów, bo przez to robi się syf na filmwebie i jeszcze większy wysyp botów! A realni forumowicze winni są to bojkotować!

ocenił(a) film na 7
dzenero

bot to jest twój stary :)

ocenił(a) film na 6
arek_52

Lepszy niż jedynka bo więcej humoru. A mam też dosyć trybu dark w DC. Oglądało się dobrze i bez dłużyzn.

ocenił(a) film na 6
Adamo

To jest BOT, nie podbijaj "emocjonalnych" komentarzy botów, bo przez to robi się syf na filmwebie i jeszcze większy wysyp botów! A realni forumowicze winni są to bojkotować!

ocenił(a) film na 8
arek_52

w mojej opinii dużo lepszy niż 1 część

ocenił(a) film na 2
arek_52

Fatalnie zrobiony film w porownaniu do 1 czesci.

ocenił(a) film na 6
arek_52

Na pewno dwójka jest gorsza od jedynki, ale też nie jest tak tragicznie. W ostatnich latach sporo gorszych filmów superbohaterskich wyszło (Shazam 2, Morbius, Venom 2). Tutaj Momoa i Wilson grają bardzo fajnie, a także sam świat podwodny jest całkiem spoko. Ta kantyna, ten Jabba, Sauron i czerwie z nóżkami są oczywiście bardzo wtórne, ale przynajmniej sporo kolorytu wstawiono. W dół ciągnie ten film generyczna fabuła z masą ekspozycji, ale też przycięcie postaci Mery. No ona fabularnie jest bardziej potrzebna, jest potrzebna scena seksu rodem z Riddicka, bo zwłaszcza z początku to jakoś idiotycznie wygląda, jak bardzo ona nie przejmuje się swoim dzieckiem.

arek_52

Muszę przyznać, nie jest najlepszy, ale jest dobry. Te zaniżone oceny są przesadzone. Na minus fakt, że nie wypierdzielili Amber na zbity pysk z tego projektu...

ocenił(a) film na 3
Paindemonium

Redakcji się nie podoba bo nie ma tam czarnego Transwestyty z trójzębem więc kicha.

ocenił(a) film na 8
arek_52

dlatego nie czytam lewackich komentarzy ani nie sugeruje sie ocena gdy wiekszosc oceni a nie obejrzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones