PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826114}

Aquaman i Zaginione Królestwo

Aquaman and the Lost Kingdom
5,2 16 950
ocen
5,2 10 1 16950
2,8 12
ocen krytyków
Aquaman i Zaginione Królestwo
powrót do forum filmu Aquaman i Zaginione Królestwo

Podobno Amber nie została wycięta i pojawi się w filmie. Nie dajmy im zarobić. Ogółem olałbym to, ale Warner Bros Johnego od razu zwolnili mimo braku jakichkolwiek dowodów. Nie rozumiem, czemu ją zostawili po przegranym procesie i znienawidzeniu przez fanów.

walker666

Depp został zwolniony po przegranym procesie, który wytoczył Amber w UK. Nikogo nie obchodzi czy był winny czy nie.

ocenił(a) film na 2
walker666

Różnica jest taka że Depp zostal wyrzucony z filmu którego jeszcze nawet nie zaczęło kręcić a Amber wystąpiła w filmie który był już nakręcony od A do Z i była tak istotną jego częścią że usunąć całkowicie się Jej nie dało a zastąpienie Jej wiązałoby się z dokretkami gdzie tak naprawdę połowę filmu trzeba byłoby kręcić od nowa. Jej w tym filmie jest dużo a i tak widać że robili co mogli żeby zredukować Jej czas do minimum. Jeśli zaś chodzi o film to jest po prostu tragiczny i bynajmniej nie jest to absolutnie wina Amber. Nawet gdyby Jej nie było to byłaby to katastrofa.

BMovieManiac

No patrz, a jakoś nie mieli problemu z anulowaniem Batgirl, mimo że film był w zaawansowanym stanie produkcji i stracili 90 milionów dolarów.

ocenił(a) film na 2
divx_avi

Bo kasując Batgirl otrzymali odpis podatkowy w wysokości około połowy budżetu filmu a w przypadku Aquamana musieliby kręcić połowę filmu od nowa i wpakowac w to jakieś kilkadziesiąt milionów. Mera przewija się przez cały film ale zredukowano Jej rolę do minimum wycinając prawie wszystkie kwestie mówione i poszczególne sceny. W przypadku Deppa w grę wchodził również fakt że po pierwsze przestał przynosić zyski a po drugie NIKT w Hollywood nie chciał już z nim pracować ani nikt szczególnie go nie bronił bo już od dawna był kojarzony z nadużywaniem narkotyków i agresywnym zachowaniem na planie. Nawet jego córka w trakcie procesu nie stawiła się za ojcem a to juz daje do myślenia.

BMovieManiac

A była dziewczyna pobita przez Amber też jakoś się nie wstawiła za swoją eks. To mówisz że Depp kojarzy się z narkotykami? To z czym ludziom od Aquamana kojarzyła się srajtaśma?

ocenił(a) film na 2
divx_avi

A czy ja bronie w którymś miejscu Amber? Dalsza dyskusja chyba nie ma sensu bo widzę że nie pojmujesz podstawowych rzeczy.

ocenił(a) film na 2
divx_avi

A Depp jak najbardziej kojarzy się z narkotykami...

BMovieManiac

Chyba tylko tobie. Mi Depp kojarzy się z Piratami z Karaibów. Za to twoja Amber kojarzy mi się z kłamstwami, hipokryzją i przemocą.

ocenił(a) film na 2
divx_avi

No i fajno :) Jak już mówiłem dyskusja z Tobą nie ma sensu bo nie napisałem nic w obronie Amber a jedynie wyjaśniłem Ci czemu nie wycięli Jei z filmu a Ty nazwałeś Ją "Moją Amber" wiec ewidentnie masz jakiś problem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
walker666

Byłem na tym filmie. W 1ce Amber była przez pół filmu na ekranie. W 2ce jest postacią trzecioplanowa. Przez cały film może jest z 10min na ekranie. Myślę że jej całkowicie wywalić być może nie mogli przez kontrakt, ale jej rolę ograniczono do absurdalnego wręcz minimum.

rafik54321

A może by trzeba było przestać mieszać życie prywatne aktorów do decyzji o oglądaniu filmów, w myśl takiego rozumowania miałem nagle przestać oglądać filmy z Melem Gibsonem którego uwielbiam i nie, nic nie zmieniła afera z nim związana, nadal go uwielbiam bo mam w dupie co robi w życiu prywatnym. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 7
SCORPION60

Z jednej strony masz rację. Jednak z drugiej - jej zachowanie było WYBITNIE niewłaściwe. Na naszym podwórku była afera z Pazurą, że żonę zdradził czy coś. No też krzywa akcja (zwłaszcza że to było dość dawno i społeczeństwo było mocno na anty przy rozwodach), ale to co odwalała Amber...
Dosłownie znęcała się psychicznie nad swoim mężem i jeszcze miała czelność strugać ofiarę.
Z drugiej strony, jaką inną "władzę" jako my widzowie mamy by nie promować takich zachowań, niż właśnie bojkotować aktorów którzy zarabiają wizerunkiem?
Jak Amber oskarżyła Deppa to go wykopali z "fantastycznych zwierząt". Tu problemu nie było? Może warto zacząć wszystkich mierzyć tą samą miarą?

rafik54321

Gdyby nie afera, tak czy siak jej rola byłaby taka sama. Bo niby gdzie by upchnęli więcej? Film był o bracie i o tym czarnym. Nic nie kręcili od nowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones