PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826114}

Aquaman i Zaginione Królestwo

Aquaman and the Lost Kingdom
5,2 15 752
oceny
5,2 10 1 15752
2,7 11
ocen krytyków
Aquaman i Zaginione Królestwo
powrót do forum filmu Aquaman i Zaginione Królestwo
Dopeman27

a dlaczego? czy przewidujesz, że jej aktorstwo źle wpłynie na postać i całokształt filmu? czym jej aktorstwo miałoby zaszkodzić scenariuszowi?

ocenił(a) film na 8
iiizusiekkk

Dokładnie

iiizusiekkk

Nikogo nie obchodzi jej aktorstwo, piszą tak przez proces z Deppem. Po nim każdy nagle zauważył jak to ona tragicznie gra. Wcześniej im nie przeszkadzala.

ocenił(a) film na 1
Radek_Traczyk

Dokładnie.

Radek_Traczyk

tylko sęk w tym, że ona nie gra tragicznie. to jest bias

iiizusiekkk

Exactly.

Radek_Traczyk

Ale jak to możliwe, że zaczęła im przeszkadzać dopiero w momencie, gdy jej toksyczność wyszła na światło dzienne??

Dopeman27

Tak samo jak zaczęto cancelować Deppa przed drugim procesem, czy Kevina Spacey gdy pojawiły się oskarżenia, nie zapadł wyrok, i uwaga - nie skazano w rezultacie. Więc wyjątków fani nie pozostawiają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cbool82

nie znam zadnych z tych ludzi, ale wyczuwam w twojej wiadomosci sporo nienawisci aka jadu, polecam wziac gleboki wdech i odpoczac od telewizji

iiizusiekkk

Ta osoba przeszkadza ludziom w oglądaniu tego filmu. Nikogo nie obchodzi czy jest dobrą czy złą aktorką. Ludzie nie chcą aby akurat ona była w tym i w sumie w żadnym innym filmie. Amber Heard próbowała zniszczyć człowieka, którego kochają miliony, kompletnie bezpodstawnie i przez nią Jhonny Depp również nie mógł otrzymać żadnej roli. Zasługuje na dożywotnią przerwę od Hollywood, niech poczuje jak to jest stracić wszystko, tak jak i ona starała się odebrać Jhonny'emu wszystko.
generalizując, zgadzam się z twoją opinia, że prywatne sprawy nie powinny dotyczyć czyjejś pracy, jednakże jest to po prostu niesprawiedliwe wobec Jhonny'ego, który swoją karę przesiedział, a był niewinny.

iiizusiekkk

na sali sądowej się nie wykazała w swojej życiowej roli, to na jakiej podstawie mam zakładać, że królowa łóżkowego shitu będzie dobrą aktorką na ekranie? :D

Nie uszanowano woli widzów, kilka milionów ludzi podpisało się pod tą petycją - że nie chca jej w tym filmie. Tak samo jak mają nalane i produkują czarną syrenke, kobietą ultrastrong wersje marvela. Ponosząc finansowe konsekwencje.

Mam prawo nie oglądać produkcji, w której aktorzy mi przeszkadzają. Chcesz to oglądaj sobie produkcje z zakłamanym szonem, który defekuje się w łóżku, kłamie, znęca się. Nie akceptuje takie zachowania w życiu prywatnym/zawodowym, a więc nie będę oglądać tego filmu, bo to byłoby popieranie takiego zachowania. Jest dużo innych zdolnych aktorek, które lepiej wyglądają, mają lepszy warsztat. Ona jest jedynie znana z tego, że była żoną Deepa i że nasrała do łóżka + że nie chcą jej oglądać ludzie - świadczą o tym petycje.

ocenił(a) film na 6
leerkoo

https://www.youtube.com/watch?v=VPUUrdgxIa8

Dopeman27

Nikogo to nie obchodzi.

No_5

Mylisz się, pewnie często tak masz

Dopeman27

Jako aktorka mi nie przeszkadza. Nie łączmy życia prywatnego z filmami ;)

Jan_Janwk

Normalnie bym się z tym zgodził, problem jednak w tym, że w przeciwieństwie od Amber, Johnny Depp, któremu zarzucono podobne przewinienia, został od swoich ról oddalony. W takim razie egzekwujmy to "prawo" do końca.

Dopeman27

Szanuje obydwóch aktorów. A jak ich życie się potoczyło poprzez pewne przewinienia to już nie moja w tym głowa. Nie chce po prostu wiedzieć co robią poza kamerami, chce ich po prostu oglądać na ekranie. Mam nadzieję, że rozumiesz ;p

Dopeman27

Nie zostanie usunięta. Pozdrawiam, producent filmu.

ocenił(a) film na 6
Dopeman27

Nie hejtuj. To grzech.

Dopeman27

Jestem po obejrzeniu dokumentu na netfliksie odnośnie tej sprawy, podobno nie wzięto pod uwagę wszystkich dokumentów dowodowych odnośnie incydentu z kopnięciem Amber przez Deppa w Samolocie, a do tego ten świadek z samolotu odpowiada tak jakby był conajmniej przekupiony, nic nie pamiętam ani nie kojarzy, nie potrafi powiedzieć stanowczo tak albo nie. Incydent w samolocie moglby pogrążyć Deppa jako osobę narwana no i żonobijce.

Ogólnie zwrocie uwagę, że w 2022 doszło z jakiegoś powodu do ugody i ostatecznie Amber zapłaciła tylko 1 milion dolarów na rzecz Deppa.

Wg mnie oboje byli narwani, Depp przyznał się do narkomanii i uzależnień, co samo przez się działa na jego niekorzyść i swiadczy o swego rodzaju agresii. Amber która zapewne miała wielkie ego nie potrafiła się z nim dogadać, czy jest mitomanka? Trochę to wyglądało, że mogła być w kilku kwestiach, ale suma sumarum w tej sprawie nie powinno być wygranych. Pisanie petycji żeby usunąć Amber to przesada, jakby nie było ona jest też człowiekiem, może i tym z salonów, ale jednak, jeśli hejt do tego stopnia by wpłyną, że producenci zaczęliby wycofywać ją z produkcji mogłoby to zniszczyć już totalnie jej psychikę a nikt nie wie jaka ostatecznie była prawda i czy rzeczywiście ta osoba jest na tyle podła, że zasługiwała by na aż taki lincz.

oki_3

A od kiedy to skłonność do uzależnień czy zażywanie narkotyków jest równoznaczne z agresją? xD
Twoje źródło to Instytut badań z tylnej części ciała?

oki_3

ktos mi odpisal a pozniej usuna komentarz:

"A od kiedy to skłonność do uzależnień czy zażywanie narkotyków jest równoznaczne z agresją? Twoje źródło to Instytut badań z ... <i tu niecenzuralne slowa>? "

więc odpowiadam - nie trzeba robić zadnych badań aby wiedzieć i widzieć że ludzie po alkoholu, narkotykach i innych mocnych używkach doprowadzają siebie i innych do szału i jest to agresja, często dużo gorsza niż ta fizyczna, fizyczny ból trwa chwile, a psychiczny potrafi trwać całe życie.

Dopeman27

leczcie się.

ocenił(a) film na 2
Dopeman27

Na szczęście została w filmie.

Dopeman27

baran

ocenił(a) film na 6
Dopeman27

Wygłada na to, niektorzy Ludzie zamiast filmów zaczęli oglądać aktorów na podstawie sławy w social mediach itd

ocenił(a) film na 6
areeekk

Ci "niektórzy ludzie" to pokolenia NARCYZÓW. A od jakiegoś czasu to określenie wychodzi na światło dzienne. Narcyz nie ma rozumu, tylko powłokę. Za niego myślą inni. ^^

Dopeman27

Czemuż to?????

Dopeman27

Podpisana

ocenił(a) film na 6
SidLeniwiec

https://www.youtube.com/watch?v=pwXBaLU0PcM

Dopeman27

XD XD XD i tyle z tych petycji. Amber gra dalej w filmach

Dopeman27

xDDDDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones