pomysł dobry, motywy dobre, wykonanie też, ale chyba zabrakło tu troche akcj. Więcej walk, a serial pewnie by powstał. Bo faktycznie był troche przynudnawy, chociaż efekty z tym potworem i wielkie fale robiły wrażenie, ale pytam: dlaczego tak mało? Ciach prach i już. Za dużo gadania, za mało bicia się. Taka jest...