PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31678}
3,6 218
ocen
3,6 10 1 218
Arachnid pajęczyna śmierci
powrót do forum filmu Arachnid - pajęczyna śmierci

1/10 bardzo słaby

ocenił(a) film na 1

1/10 dlatego, że:
1. Kiepska fabuła.
2. Lipne zakończenie.
3. Beznadziejne efekty.
4. Bardzo przeciętna gra aktorów.
5. Słaba obsada.
6. Mało straszny.
7. Na koniec najgorszy argument świadczący o tym że film jest naprawdę słaby: w dwóch scenach centralnie widać mikrofon u góry ekranu (nie wiem czy takowych scen jest więcej, lecz te 2 dostrzegłem).

Za całokształt 1.5 ale stawiam 1.

ocenił(a) film na 6
poisonteam

Nie tak do konca. Film stary i poczciwy. Bez zbednych efektow bo i po co w horrorach. Troche smieszny , troche straszny ze wzgledu na samego gada/ pajaka. Ma klimat strasznawy. Gra aktorska ,efekty i inne z w.w zażaleń co do gatunku " horror" -epietety , dla mnie calkowicie zbedne i bezsensowne. Film fajny:)

oZeta

...stary? Mam raczej inne poczucie wieku, jak widać tego filmowego również. Stare są dla mnie produkcje przedwojenne; no, nawet te do lat 80. Ale film sprzed czternastu/piętnastu (czas realizacji) stary dla mnie zdecydowanie nie jest :)

ocenił(a) film na 6
SylviaBlack

No dla mnie film sprzed 15 lat do nowych nie nalezy, bo nawet filmu z 2013 nie nazwiesz nowym, prawda? :) co do no dobra- dosc stary:) co do kina przed wojennego polskiego- uwielbiam

oZeta

Nazwę po prostu z 2013 roku - nie najnowszy, nowy też już nie, ale przecież nie stary... :)

ocenił(a) film na 6
SylviaBlack

To jak nazwiesz film sprzed 15 lat? Srednio stary, prawda?

oZeta

Nie. Po prostu sprzed 15 lat. Podobno poczucie czasu zmienia się z wiekiem, ale to i tak bardzo dyskusyjna kwestia.

ocenił(a) film na 6
SylviaBlack

Bardziej u osob bardzo mlodych 15 lat to kawal czasu . I moga nazwac ' staroć'

poisonteam

To jest film wiadomego gatunku i z odgórnym założeniem efektu końcowego. Takie kino ma swoich fanów, niektórzy lubią podobne filmy, bo z jakiś powodów ich śmieszą, a ci traktujący je na poważnie wystawiają w ocenie jedynki. No, ja skrajnie poważna nie jestem, ale jedynki i tak lecą. Jakaś sprawiedliwość musi być :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones