PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539666}

Arktyczny podmuch

Arctic Blast
4,5 4 977
ocen
4,5 10 1 4977
Arktyczny podmuch
powrót do forum filmu Arktyczny podmuch

Fantastyczny film bardzo mi się podobał mimoz niskiego nakładu budżetowego zrobiono super film. Naprawdę ma on w sobie przekaz o dbanie o przyrodę środowisko atmosferę tak może się skończyć – i winni temu możemy być my ludzie zniszczymy wszystko również siebie i zwierzęta. Bardzo fajne ,bajeczne tereny Australii . Gra aktorska na dobrym poziomie być może zawyżyłem ocenę bo dałem 10 ale zrobiłem to z sympatii do filmów katastroficznych. Ten oceniam na dobry. A i jeszcze świetne zdjęcia z kosmosu z przestrzeni naprawdę dobre. Pozdrawiam wszystkich fanów filmów katastroficznych. Gdyby nie to że lubię takie filmy , to mieści się on w ocenie na 7.

sebastiannycz

Gówno prawda. Więcej zanieczyszczeń niż ludzie co roku produkują wulkany ( duuużo więcej ) . Nie mamy na Ziemie aż tak dużego wpływu by wywołać zmiany klimatu. Globalne ocieplenie to po prostu okresowa zmiana która w przeszłości już występowała.

ocenił(a) film na 6
Kasiabe92

Człowieku film to ma być film, chcesz się trzymać faktów to pooglądaj dokumentalne nie fabularne.

ocenił(a) film na 10
theart

dziękuje za komentarz i podpowiedz

ocenił(a) film na 6
sebastiannycz

Moim zdaniem film wart obejrzenia, ciekawy temat i nie wyłączyłem więc jak ktoś lubi katastroficzne to będzie zadowolon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones