PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611477}

Armia Frankensteina

Frankenstein's Army
5,1 1 554
oceny
5,1 10 1 1554
Armia Frankensteina
powrót do forum filmu Armia Frankensteina

Dobry Film

ocenił(a) film na 10

To nie film dla kazdego to nie szklana pulapka lecz cos innego odwazny film fajny temat i super realizacja brawo ! To nie jakis gniot z wypacynkowanymi aktorami lecz orginaly film z super realizacja ale nie kazdy moze to dostrzec badz co badz dobry relaks i kawal fajnego filmu :) Polecam

ocenił(a) film na 2
winchester

I jeszcze mi powiedz że komuniści rozmawiali między sobą płynnym angielskim to dla już ogólnie będzie arcydzieło

ocenił(a) film na 10
Vegeta99

Nie sadze ze to jest jakis problem i raczej to po to jest zrobione abys rozumial co mowia bo nie wiem jak ty ja ang znam plynnie rosyjski raczej nie i akcent to oni mieli rosyjski ktory brzmi dosc ciekawie ale moze jestes zwolennikiem filmow z ubieglego stulecia w ktorych kazdy obcokrajowiec mowil po swojemu ,czyli najepiej dla ciebie ogladac jest film np o kosmitach ktorzy beda bekac w jezyku tylko zrozumialych dla nich i bedziesz sie cieszyc ze to brzmi jak prawdziwy jezyk kosmiotw a tlumaczenie sobie sam dopisz
Czyli kup sobie pusta ksiaze i rozwiniesz swoja wyobraznie na maxymalny poziom :)
pelny relaks :)
Bo to ze film jest po angielsku to mi nie przeszkadza wrecz ulatiwa ogladanie

ocenił(a) film na 2
winchester

No spox jeżeli podoba ci ten film aż na notę 10 to ciekawe kino lubisz. A co języka to jak dla mnie wypowiadając się w ich ojczystym języku było by bardzie realne i dodało by choć mały plus temu filmowi. A kosmitów to sobie odpuszczę chyba że naprawdę odkryjemy jakąś cywilizacje i wtedy będę mógł się wypowiedzieć o ich języku.

ocenił(a) film na 7
Vegeta99

Dla mnie to ciekawe kino, tak po prostu. Nieźle ktoś się zjarał wymyślając coś takiego. Pełen szacuneczek ;) Jest to napewno oryginalne i diametralnie inne od tego co leci w kinach.
Co do języka...chyba ciężko zrobić film po rosyjsku, kiedy produkcja obejmuje Czechy, Holandię i USA.

ocenił(a) film na 2
kielonos

Film można interpretować w zależności jak się na niego patrzy, dla mnie był stratą czasu ale każdy może mieć swoje zdanie na ten temat.

ocenił(a) film na 10
Vegeta99

Dla jednego strata czasu dla drugiego cos innego i nowego , jak juz sie widzialo tyle odgrzewanych koltletow to ten film to cos nowego... zaskoczy :) bo fantazja producenta dosc spora :)

ocenił(a) film na 2
winchester

Hmm chyba wolałbym być zaskoczony czymś innym niż jego fantazją. Jakoś nie dam się przekonać do tego typu kina ale kto wie może kiedyś ...

ocenił(a) film na 7
Vegeta99

ja nie oglądam i nie oceniam melodramatów, komedii romantycznych i musicali bo to nie mój typ. nie kumam ich i być może dlatego nie kupuje i zaniżałbym średnią. pewne tytuły lepiej zostawić fanom, oni wiedzą czego szukać w takim dziele. Ja horrorów różnej maści widziałem dość, a ten choć naiwny to zrealizowany bardzo poprawnie. ocena zaniżona ewidentnie

ocenił(a) film na 2
shooshew

Hmm ja oglądam różnego rodzaju filmy nie zależnie od ich rodzaju (w zależności od humoru) ale nie uważam że zaniżyłem średnią. Po prostu jak dla mnie jest na notę 2 i raczej nie zmienię zdania bo nic w tym filmie mnie nie podobało. Ale jak już wspominałem każdy ma swój gust i w zależności od niego ocenia oglądane filmy. (a oceniając film nie kieruję się jego notą)

ocenił(a) film na 6
Vegeta99

Popieram jesli chodzi o jezyk .

ocenił(a) film na 6
Vegeta99

Angielski - pal go licho. Film całkiem dobrze się zaczyna. Idea była ciekawa, czuć klimat. Do 2/5 filmu nie mogę oderwać wzroku, ale potem aż przykro się robi jak można to było tak spartolić, przez to przypomniały mi się filmy katastroficzne z Puls tv.

winchester

Jeszcze nie obejżałem,ale chyba temat ograny.Był już taki film jak najemnicy w bunkrze siedzieli i ss umarlaki ich atakowały,było,,zombie ss'' i wolfenstein.Mimo to obejżę bo tematyka bądż co bądż fajna.

ocenił(a) film na 6
gallerr

O ten film chodzi z najemnikami http://www.filmweb.pl/film/Bunkier+SS-2001-33289 ?

soglif3

Nie, o ten: http://www.filmweb.pl/film/Eksperyment+SS-2008-392224

gallerr

A jednak nie dałem rady,denerwuje mnie to ruskie gadanie.Może takie filmy ogląda się lepiej bez sprawdzania ich.Outposta oglądałem nie mając pojęcia o czym będzie i mi się podobał.Jak człowiek się z góry nastawi że to co ma obejrzeć jest gniotem,to jest ciężko.

ocenił(a) film na 6
gallerr

Jakie ruskie gadanie? Ale to prawda,nie wolno czytac komentow przed seansem ,jak i nie wolno sluchac opowiesci innych o ich przezyciach np w wojsku przed swoim wlasnym wojskiem.

ocenił(a) film na 6
gallerr

wolfenstein to tylko gra video bo jakos nie moge znalezc filmu..

winchester

A co ty masz pacanku do Szklanej Pułapki??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones