PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611477}

Armia Frankensteina

Frankenstein's Army
5,1 1 554
oceny
5,1 10 1 1554
Armia Frankensteina
powrót do forum filmu Armia Frankensteina

Wosrt case scenario

ocenił(a) film na 8

Wiecie cos moze na temat drugiej , podobnej produkcji - Worst case scenario? Jakis czas temu wyszło ze z powodu braku funduszy projekt upadł ale moze cos sie ruszyło.

ocenił(a) film na 8
wontrobaa

Wg. wiki projekt został porzucony na rzecz Frankenstein's Army http://en.wikipedia.org/wiki/Worst_Case_Scenario_(film) jest też napisane że wyszedł w limitowanej promocyjnej wersji DVD która została już sprzedana

ocenił(a) film na 8
arkasatana

Ale to DVD to też nie cały film, tylko jakieś materiały promocyjne i making of http://www.gorehoundinc.com/index2.html

ocenił(a) film na 8
arkasatana

dziekuje za odpowiedz, mimo wszystko szkoda ze tamto nie wyszło , trailery powalały :)))

ocenił(a) film na 8
wontrobaa

Prawda, ale na stronie piszą że mają jakieś materiały, i chociaż projekt jest zawieszony to może kiedyś wyjdzie, tak jak zombie z wody gdy się będziemy najmniej spodziewać ;).

ocenił(a) film na 9
arkasatana

Późno odpowiadam, ale może wyjaśnię :) Jakiś czas temu już czytałam wywiad z reżyserem. Z tego co mówił wynika, że WCS nie zostało zrealizowane i nigdy nie będzie (też mi bardzo przykro z tego powodu), a to dlaczego: "Po wszystkich kłopotach i rozczarowaniach związanych z próbami zrobienia Worst Case Scenario, zdecydowałem w pewnym momencie definitywnie to zakończyć. Opuściłem tamtą ekipę, zacząłem własny zarys czegoś nowego, kompletnie odrzuciłem to, co najpierw chcieliśmy zrobić i poszedłem w innym kierunku. To było celowe, również dlatego, że nie posiadam już żadnych praw do Worst Case Scenario. Potrzebowałem obrotu o 180 stopni."
Wywiad z tą wypowiedzią można znaleźć na twitchfilm.com.

Ale stwierdził również, że może kiedyś wykorzysta pomysły z balonami, więc może przyszłość przyniesie coś dobrego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones