1 godz. 50 min.
6,0 16 092
oceny
6,0 10 16092
3 129
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"type":"film","id":502972,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Arthur-2011-502972/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Arthur
 • katarzynaher ocenił(a) ten film na: 4

  mirren i garner ratuja go przed ocena 1/10, natomiast co do branda...koszmarny.... jesli chca obsadzic role palanta i oportunisty to mogliby chociaz wybrac kogos z wiekszym czarem i minimum klasy... wersja z 1981 zdecydowanie lepsza

 • katarzynaher Cały czas miałam wrażenie, że główny bohater jest jakiś upośledzony. Jego wypowiedzi, zachowanie były na poziomie 12-latka.

 • Mery_98 ocenił(a) ten film na: 8

  doda_18 Może dlatego, że był cały czas pijany...? Oczywiście czasem zachoywał się jak dziecko itd. bo kto by się tak nie zachowywał żyjąc jak on... Ale przecież bardzo wyraźnie było w filmie pokazane, że Arthur jest inteligentny i trochę nawet oczytany tylko przez luksus się marnuję.

 • Aldon ocenił(a) ten film na: 3

  Mery_98 No właśnie. Aktor grający Artura nie gra pijanego tylko upośledzonego.

 • Aldon Ja nie uważam że był upośledzony wprost przeciwnie. Dobrze oddał graną przez siebie postać, trzeba pamiętać że był rozpieszczonym bogaczem to jak miał się niby zachowywać. I tak na koniec filmu się zmienił.

 • katarzynaher Dokładnie! Brand jest koszmarny. Jego związki z kinem mogłyby ograniczać się do sprzedawania popcornu przed seansami. Zrobiłby widzom przysługę.

 • użytkownik usunięty

  katarzynaher Ten film to totalna żenada, zwłaszcza jak Artur rozbiera się do majtek w kościele albo ta scena z wiertarką, czy co to było. Poza tym, z całym szacunkiem, ale Russell Brand to żaden aktor. Strasznie wyglądał z tymi ustami w podkówkę i strasznie grał. Jakby wybrali jakiegokolwiek innego aktora do tej roli, to może nie byłoby tak źle. Wersja z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli jest o niebo lepsza.