PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613987}
8,1 1 866
ocen
8,1 10 1 1866
Artifact
powrót do forum filmu Artifact

Tak ta strona dotyczy tego filmu . A tak po za tym film będzie miał swoją premierę 14 września.

arek199718

Właśnie. A wiesz może czy będzie on wyświetlany w kinach, w Polsce czy jeszcze nie ma takich informacji?

Tasha14

Z tego co mi wiadomo na razie będzie premiera 14 września na jakimś festiwalu (nie pamiętam jakim dokładnie) a o wyświetlaniu w kinach na razie nic nie wiadomo, chociaż bardzo bym chciała zobaczyć ten film w Polsce, w kinie ; D

_Hayley_Williams_

Premiera była w Toronto. Jeśli chcecie zobaczyć ten film, to radziłabym szukać w programach polskich festiwali, bo w kinie raczej takiego dokumentu nie puszczą...

Finding_Neverland

Popieram, film raczej w kinach się nie pojawi, ale od czego jest internet- zawsze można sobie kulturalnie pobrać ze strony XY, w wolniejszej chwili zrobić napisy dla szerszej publiczności i puścić w obieg. :)

ocenił(a) film na 10
Moschino_filmweb

podobno ma być do pobranie z VyRT.com tak samo jak 'MTV Unplugged' i 'Edge of the earth - Making of A Beautiful lie'
sakramentalne pytanie brzmi: KIEDY???
ale jakby ktoś znalazł na jakimś festiwalu to mówcie :D przejadę nawet pół kraju :D

Karola

Właśnie, jakby miał się pojawić na jakimś festiwalu- piszcie. No i jakby się pojawił na VyRT też dajcie znać :)

ocenił(a) film na 10
Moschino_filmweb

wczoraj na chacie live Jared zapowiedział że Artifact ukaże się na VyRT i jednocześnie da potem możliwość na pobranie filmu :)

Karola

Wiem, widziałam! Już nie mogę się doczekać :)

ocenił(a) film na 7
Moschino_filmweb

Czy za obejrzenie filmu na VyRT trzeba będzie płacić ?

ocenił(a) film na 10
arek199718

tak, $9.99

ocenił(a) film na 7
Karola

Kiedy ten film będzie na VyRT ? Gdyby ktoś mógł dać znać .

ocenił(a) film na 10
arek199718

jeszcze nie wiadomo, trzeba śledzić MARSOWEGO twittera
dam znać jak coś będzie wiadomo :)

Karola

https://beta.vyrt.com/mars

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones