PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399300}

Artur i zemsta Maltazara

Arthur et la vengeance de Maltazard
6,2 25 890
ocen
6,2 10 1 25890
4,5 4
oceny krytyków
Artur i zemsta Maltazara
powrót do forum filmu Artur i zemsta Maltazara

Jak zobaczyć Artur i zemsta Maltazara ????????????????????????????????

ocenił(a) film na 10
dawood_se

tez bardo bym chcial, oze ktos wstawic tylko nie na rapida i hotfile ?

Saki_94

Jutro jest premiera w polsce, idziecie do kina i tyle ;)
a za jakieś 5 miesięcy ściągacie... ten film z półki w sklepie ;)

- PIRACTWA NIE TOLERUJĘ -

Jasiolex

NIE tolerujesz piractwa ? Przepraszam, że podważam Twoj indywidualny sposób podejścia ( oczywiście możesz takowy mieć) , ale nie każdy ma pieniądze żeby chodzić do kina na kazdy film który chciałby obejrzeć, czy tez kupić go na dvd/bd ...
Nie wiem jak Cię doświadczyło życie i ile masz już go za sobą , ale korzystanie z piractwa to rzecz względna. Prawnie nie powinno się , jak również z szacunku do artystów/autorów dzieł itd. ale jak już wspomnialem nie każdy może sobie pozwolić. To chyba nie znaczy ze nie może korzystać z dobrodziejstw kulturalnych jak filmy czy muzyka ????

Kiedy ja zacząłem zarabiać pieniądze mogę sobie na to pozwolić i iść do kina kupić film i czuć się z tym świetnie ... ale korzystalem z piractwa i nic złego nikomu się nie stało.
Zmierzam do tego żeby powiedziec Tobie , że trzeba patrzeć na wszystko z różnych punktów widzenia .

Pozdrawiam

lukasz_3_3

Iść do kina.
A piractwo to kradzież, bez względu na punkt widzenia.

Lellandra

Na ten film nie opłaca się iść do kina, poza tym zarobią sobie na trzeciej
części...

ocenił(a) film na 2
Lellandra

Iść do kina to bardzo dobry, wygodny pomysł, acz jak ktoś stwierdził, nie każdy ma tyle kasy, żeby płacić kilkanaście złotych za obejrzenie każdego filmu, który chciałby zobaczyć. Tak samo nie ma się pieniędzy na kupienie wszystkich płyt, których chce się przesłuchać.
A piractwo to wcale nie z każdego punktu widzenia kradzież, bo jak można kradzieżą nazywać kopiowanie? Praktycznie twórcy filmu nic nie tracą na tym, że pan X obejrzy sobie ściągnięty film, jeśli nie zamierzał iść na niego do kina ani kupować go na DVD. Tylko pewna pokrętna logika obrońców praw autorskich (czyt. walczących o jak największe przychody) każe nam sądzić, że kopiując kradniemy. A prawa autorskie to w ogóle dziwny wymysł, bo jednych się nimi obejmuje, innych nie, zależy kogo nazwać artystą.

użytkownik usunięty
dawood_se

polecam pójść do kina. Nie powiesz mi, że nie stać cię wydać 15 zł na bilet? Może nie pójdziesz na wszystkie premiery do kina ale jak bardzo chcesz coś obejrzeć to kasę znajdziesz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones