film

Artur i zemsta Maltazara

Arthur et la vengeance de Maltazard
2009
1h 33m
6,2 25 777
ocen
6,2 10 1 25777
4,5 4
oceny krytyków
Artur powraca do krainy Minimków, gdyż jest przekonany, że księżniczce Selenii grozi niebezpieczeństwo. Tymczasem wiadomość o treści S.O.S. nie pochodzi od niej. więcej mniej
Artur i zemsta Maltazara zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Artur i zemsta Maltazara
Teaser nr 2
Artur i zemsta Maltazara
Teaser nr 1
nr 2 2009-11-16T12:11:15 https://fwcdn.pl/webv/18/92/21892/thumbnail.21892.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/0/399300/arthur_and_the_revenge_of_maltazard__teaser__2_.vp9.1080p.webm

Kontynuacja wspaniałego filmu „Artur i Minimki”. Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona („Angel-A”, „Piąty element”, „Leon zawodowiec”). Budżet filmu wyniósł 65 milionów Euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanejKontynuacja wspaniałego filmu „Artur i Minimki”. Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona („Angel-A”, „Piąty element”, „Leon zawodowiec”). Budżet filmu wyniósł 65 milionów Euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości – najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w podróż do mikroskopijnego świata, ucieka przed wartownikami, stacza pojedynek za pojedynkiem z groźnymi szczurami, żabami i kosmatymi pająkami. Kiedy przybywa do wioski Minimków, okazuje się, że nikt z nich nie wzywał pomocy. Czyżby ktoś zastawił pułapkę na małego bohatera? Niezwykle fantazyjny i bogaty świat Minimków zyskał jeszcze bardziej na wizualnej atrakcyjności, dzięki nowym technologiom i poświęceniu ekipy pracującej przy filmie. Mnóstwo nowych postaci i zakręconych bohaterów oraz bardzo dynamiczny ciąg wydarzeń zapewnią świetną zabawę całej rodzinie!

na podstawie
Luc Besson (dialogi) (postacie) / Patrice Garcia (postacie) ...więcej
dystrybucja
Monolith Films
studio
Apipoulaï (koprodukcja) / Avalanche Productions (koprodukcja) / Canal+ (udział) / więcej
tytuł oryg.
Arthur et la vengeance de Maltazard
inne tytuły
Arthur and the Revenge of Maltazard Miedzynarodowe
Arthur and the Great Adventure Wielka Brytania
Arthur and the Vengeance of Maltazard
Arthur and the Great Adventure Irlandia
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

hmm o ile jeszcze pierwsza czesc miala jakis pomysl (takze lipny ale jednak) to druga jest po prostu beznadziejna. Humor na poziomie przedszkola, tempo akcji niczym w teleexpresie, przewidywalnosc, i bezsensowne dzialanie bohaterow.
Dlatego dziwie sie skad tak wysoka nota, dla takiego gniota jakim jest ten film

Jak dla mnie można by film streścić w 15 minut i połączyć w jedną całość z filmem "Dwa światy" a najlepiej "Wojna dwóch światów". Przed oglądaniem trzeciej części jedyne co trzeba wiedzieć to:
SPOILER !
Maltazar zwabił Artura do świata Minimków a sam z niego uciekł.
Oto cała fabuła tego filmu.

?

ocenił(a) film na 2

Przez cały film czekałam na jakąkolwiek akcje. Choćby mały, niewinny rozwój wydarzeń.... Intryguje mnie, za co taka wysoka nota? No bo szczerze mówiąc, to co się wydarzyło w tej części poza tym, że Artur wszedł do świata Minimków, a Maltazar uciekł? Nic!

Tak jak dużo ludzi oglądało pierwszą część. Bardzo chciałem iść na ten film, i poszedłem dzisiaj. Rozczarowanie to mało powiedziane. Malinka 2010 roku.
Szczegóły:
Film trwa bez reklam i napisów 75min. Z tego 15 minut to animacja. Można było zrobił ten film 25 minutowy max. (przypominam w pierwszej części 80 procent...

więcej