PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399300}

Artur i zemsta Maltazara

Arthur et la vengeance de Maltazard
6,2 25 890
ocen
6,2 10 1 25890
4,5 4
oceny krytyków
Artur i zemsta Maltazara
powrót do forum filmu Artur i zemsta Maltazara

Strasznie wnerwiały i wnerwiają mnie te Minimiki -_- 1/10

blueing

Nikt nie karze Ci tego oglądać więc zachowaj swoją uwagę dla siebie.

ocenił(a) film na 2
nikusxdd

obrońca minimków się znalazł

ocenił(a) film na 10
siarra

Jak sie komus nie podoba to niech nie oglada ...

ocenił(a) film na 1
blueing

I mnie też, psia kostka!

Birke_La_Folle

Dokładnie, te Miminki to ładna chała. W ogóle te postacie są beznadziejne, jakieś wypłosze, zniechęcają żeby to oglądać.

Orcs

Słuchajcie, jeżeli tego AŻ tak bardzo tego nie trawicie to nie komentujcie tego, nikt was przecież do tego nie zmusza. I nie jestem jakimś obrońcą minimków jak tu ktoś napisał powyżej..

sneeker

Ale to jest forum do komentowania właśnie tego filmu. Przecież jak by tu się wypowiadali sami ludzie, którzy na to chodzą to to nie miało by sensu. A ktoś musi powiedzieć prawdę o tym filmie tym ludziom, którzy nigdy go nie widzieli, a myślą czy na niego iść. Bardzo lubię Luca Bessona, bo tworzył naprawdę świetne filmy, ale te jego Miminki to porażka i mam nadzieję, że jak zrobi tą ostatnią(miejmy nadzieję) trzecią część, to nie będzie robił już takich bajek, tylko to co potrafi, czyli dobre filmy.

ocenił(a) film na 8
Orcs

Wiesz, i tu zdania są podzielone, bo mi się ten film podobał, a uważam że tekst na forum "ale mnie wnerwiają te Miminki" nie jest recenzją która jakkolwiek by zniechęcała ludzi do oglądania. Jest to po prostu odczucie człowieka i też się zastanawiam czy jest sens na takie posty...

ocenił(a) film na 2
Darth_Andrus

Mnie tam też Minimki denerwują. Ale ich minimkowość to nic. Po prostu te filmy są słabe. I nie mam pojęcia dla kogo są przeznaczone, bo dla mnie są banalne a moja 3-letnia siostra, choć cieszy się animacją, niewiele rozumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones