PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399300}

Artur i zemsta Maltazara

Arthur et la vengeance de Maltazard
6,2 25 884
oceny
6,2 10 1 25884
4,5 4
oceny krytyków
Artur i zemsta Maltazara
powrót do forum filmu Artur i zemsta Maltazara

Nie wiem co o tym filmie myśleć - z jednej strony bardzo dobry film - jak dla mnie trzyma poziom poprzedniczki; a z drugiej strony nie potrzebnie rozdzielili "go" na 2 części ("Artur i Minimki" został stworzony na podstawie 2 z 4 części, a ten na podstawie 1 z 4, reszta w ostatniej części) - akcja nie zdążyła się rozkręcić, zdecydowanie lepiej było by gdyby zrobili z tego 1 dłuższy film. Kiedy pojawił się napis końcowy i jak powiedzieli, że reszta opowieści filmie "Artur i wojna dwóch światów" to myśleliśmy, żę to żart filmowców, że zaraz będzie reszta. No ale nie było. Ale ogólnie to pozytywne odczucia mam - polecam wszystkim fanom pierwszej części. ;)

ocenił(a) film na 6
bartosz_skop

Chciałem właśnie taką opinię napisać a tu prosze już ktoś mnie ubiegł :)
Nic dodać, nic ująć.

bartosz_skop

kurcze, jeszcze nie byłam i zastanawiam się czy iść...

ocenił(a) film na 10
sikwomen

ja nie bylem, ale chyba bede szedl bo ciekawia mnie dalsze przygody Artura i Selenii :P

ocenił(a) film na 8
Saki_94

A ja ci powiem tak, film możesz obejrzeć i cię zachęcam do tego, ale proponuje dopiero jak w kinach pojawi się trzecia część ;] poczekaj jeszcze te 10 miesięcy, ściągnij film z neta, albo wypożycz, obejrzyj w domu po czym pojedź do kina żeby zobaczyć ostatnią część... Ja też miałem uczucie na koniec jakby zrobili sobie jakieś jaja, ale niestety wcześniej zobaczyłem tutaj że jest kolejna część i tak coś przeczuwałem że taki numer wywiną, ale liczyłem na to że nie będzie to tak wyglądało ;]

sikwomen

Nie idź, bo zmarnujesz tylko czas. :) Film jest "animowany", ale animacji jest może 25%. Reszta to gra aktorów(zresztą dosyć słaba). Ogólnie wielkie rozczarowanie, bo jedynkę bardzo lubię. Zabrakło klimatu, animacji i tego "czegoś". Wszystko jest rozlazłe, nieścisłe i większość scen można by wykasować, bo są zupełnie bez sensu. :/

ocenił(a) film na 6
bartekjedi

Zgadzam się. W filmie jedyne, co jest warte uwagi to 2 minuty pod koniec. Resztę można usunąć. Mam nadzieję, że następna część będzie lepsza od tej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones