PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496663}

As w rękawie 2: Bal zabójców

Smokin' Aces 2: Assassins' Ball
5,4 4 038
ocen
5,4 10 1 4038
As w rękawie 2: Bal zabójców
powrót do forum filmu As w rękawie 2: Bal zabójców

Krótko mówiąc - słów brak ;-). Ja mam tylko jedno pytanie - co scenarzysta palił przed napisaniem
scenariusza -> bym sobie sprawdził! Ooo mamo - niemożliwe ale ten film ma dwie opinie: 1. totalne
dno - film urągający wszelkim regułom ( kardynalne błędy - barman-saksofonista postrzał w ramie,
kolejna scena full sprawną ręką obsługuje shotguna, kalki postaciowo-scenariuszowe).
opinia nr 2. - jak przymknąć oko i dać się ponieść opowieści to wychodzi na przekomiczną,
komiksowo przerysowaną historię nieprawdopodobnie niemożliwą. Niemal baron Munchausen ;-).
Cyrkowa armata i eksplodujące karły--ocb!? Jednak reasumując - ja to kupuję.

ocenił(a) film na 6
Malak_Al_Rahim

Wybieram opcję nr 2 i przymykam oko. Wczoraj chciałam się zrelaksować i muszę powiedzieć, że ten film dostarczył mi dobrej zabawy. Nie wysilałam się za bardzo bo już po paru minutach było wiadomo, kto za tym wszystkim stoi. Oglądając ten film, można tylko rzucić komentarz "ale to już było..." mimo wszystko śmiało można obejrzeć. Ta część trochę gorsza od pierwszej.

Malak_Al_Rahim

Kusisz tymi eksplodującymi karłami :) Muszę obejrzeć, w sumie nawet nie wiedziałem że wyszła "dwójka".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones