PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624891}
7,2 2 182
oceny
7,2 10 1 2182
Assassin's Creed Embers
powrót do forum filmu Assassin's Creed Embers

Może Eziem z młodości? Bo też miał szramę na ustach. Proszę o odpowiedzi.

napruto

Prawdopodobnie jakimś łowcą zatrudnionym przez templariuszy by zabić ezio.

ocenił(a) film na 8
hr_dooku

Ten koleś nie zabił Ezio. Po prostu to arogancki turysta z innej części Włoch. Ezio wyzionął ducha ze starości

ocenił(a) film na 8
hr_dooku

nie zabil go bo umieral juz tam na miejscu, ale podobno byl to od templariuszy zabojca

ocenił(a) film na 8
napruto

Ezio zarobił szramę na ustach dopiero w pierwszej sekwencji Assassin's Creed 2. Raczej nie będąc już "chłopakiem"

ocenił(a) film na 6
napruto

Aż odpowiem.

Ezio miał po prawej stronie bliznę która przechodziła przez górną i dolną wargę. Ten chłopak miał szramę po drugiej stronie która zaczynała się od kącika ust do policzka także napruto chyba nieuważnie przechodziłeś AC

ocenił(a) film na 8
Erwin_Rommel

to nie jest odpowiedś, bo pytałem się kim był tamten chłopak

ocenił(a) film na 6
napruto

Mogłem zamiast słowa odpowiem użyć skomentuje. Mimo wszystko pisząc, że może to być Ezio wywołałeś u mnie uśmiech ;)

ocenił(a) film na 8
Erwin_Rommel

rozumim.
Taka głupia sugestia :D

ocenił(a) film na 8
napruto

To była Śmierć.

napruto

Hm...dla mnie było oczywiste że to syn Ezia i tej Rzymskiej panny która go uczyła chodzić po wysokich wieżach(mieli przecież romans) ...zresztą nawiązanie tego facecika do tego że we Florencji "Panny nie są takie jak w Rzymie" ,od razu mi to narzuciło na myśl,i to ckliwe spojrzenie Ezio kiedy "zaskoczył" kogo ma przed sobą-niepomne że graficznie Pan Szrama bardzo przypomina ową damę. Także oczywista -oczywistość przed śmiercią Master Asasyn poznał swojego syna:)

Gentleschi

Poprawka, to była Wenecjanka, Rosa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones