PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255009}

Asterix na olimpiadzie

Astérix aux jeux olympiques
6,3 75 004
oceny
6,3 10 1 75004
4,5 12
ocen krytyków
Asterix na olimpiadzie
powrót do forum filmu Asterix na olimpiadzie

3/10 DNO

ocenił(a) film na 3

Tragedia i dwa metry mułu. Po genialnej "Misji Kleopatry", "Asterix na Olimpiadzie", przyniósł mi wielkie rozczarowanie. Co to wogóle miało być. Było trochę śmiesznie, ale niepodobało mi się:

- Nowy Asterix (Poprostu porażka. Gra tandetnie i sztucznie.)
- Sztuczna scenografia (Wszystko w tym filmie, wydaje się sztuczne i nienaturalne)
- Nuda (Film nudny, jak obrady sejmu)
- Brak klimatu (Brak tego klimatu z poprzednich części)

Film słaby i mało wciągający. Moja ocena 3/10

ocenił(a) film na 5
Mietas93

Niestety zgadzam się... Nie sprostał oczekiwaniom kompletnie...

ocenił(a) film na 3
Mietas93

Ja również się zgadzam... strasznie słaby film. A to 3/10 stawiam za kilka naprawdę fajnych tekstów, ale cała reszta? Porażka niestety...

tygrysulka

Nie podobało mi się, zmiana aktorów, cały koncept gagów. Widać scenarzysta za bardzo wkręcił się w klimaty Shreka i zrobił takie nie wiadomo co.

Po dwóch dobrych częściach tutaj daję 4/10 i to też przychylna ocena.

Abukashi

Niestety muszę się zgodzić.
Zepsuli taką fajną bajkę. dwie poprzednie części były zabawne lepiej zagrane i w ogóle były świetne. zmiana aktorów była jednym z największych błędów. jeszcze innych mogłabym darować ale Asterixa nie. a do tego wszystkiego kompletnie brakło im pomysłu na żarty. gdyby nie to ze dwa, trzy razy zdarzyło się śmiesznego to byłoby to kompletne dno.

ocenił(a) film na 5
Ananana

dno dna. Ale dlaczego w ogóle zmienili Asterixa? Tego nigdy nie mogłam zrozumieć... wiecie coś o tym?

ocenił(a) film na 6
Mietas93

Ja też się zgadzam. "Misja Kleopatra" była po prostu świetna. Oglądam ją bardzo często(mniej więcej co kilka miesięcy) i ciągle mi się nie nudzi. Natomiast ,,Asterix na Olimpiadzie"..Nie powiem, że był do niczego, ale fakt, że do "Misji ..." mu bardzo daleko. Były, co prawda śmieszne momenty, teksty, ale to już ie było to. No i ten aktor, który grał Asterixa... 6/10 za postać Brutusa i sportowców.

ocenił(a) film na 7
Aune_1

niezbyt udany 4/10

Mietas93

Bardzo dużo żałosnych tekstów, rozczarowałam się :(
Poprzednie części o wiele lepsze...

ocenił(a) film na 3
00Inez00

Dokładnie, totalne dno. Daje 4/10 bo w kilku scenach padały fajne teksty ale resztę to scenarzysta chyba na kiblu wymyślił. Scenografia zagrzebiście sztuczna i komputerowa a zmiana aktora grającego Asterixa jest beznadziejna.

00Inez00

Zgadzam się całkowicie. Teksty zupełnie nie śmieszne a nawet żenujące i niesmaczne.

ocenił(a) film na 6
Mietas93

Zgadzam się. A ta cała scenografia... na pierwszy rzut oka widać, że komputerowa, wogóle nie realistyczna. I ci aktorzy... Nowy Asterix i Panoramix to totalna porażka

Mietas93

nie wytrzymałam do końca.Wielkie rozczarowanie.Jestem ciekawa czy ten reżyser śmiał się ze swoich bardzo tandetnych testów.aj jaj jaj

ocenił(a) film na 4
Mietas93

Jedyny dobry motyw to Jean Todd jako Gladiator i Schumaher, reszta dno i wyświechtane numery.

użytkownik usunięty
Mietas93

porażka, beznadziejny humor dla przedszkolaków. 2/10

ocenił(a) film na 3
Mietas93

Również się pod tym podpisuję, totalnie zmarnowany potencjał. Ten film nie umywa się nawet to Kleopatry. Rozczarowanie

ocenił(a) film na 3
Jock3R77

słaaaabyyyyy

Mietas93

Do tego wszystkiego idiotyczne teksty jak i słaby dubbing. 2/10

Mietas93

To coś można oglądać wyłącznie po to, by sobie na ładne aktoreczki popatrzeć.

Mietas93

Wogole sie z Toba nie zgadzam !!!!!!
Ja nie mam zadnych negatywnych uwag co do tej czesci. Mnie ta czesc - jak i dwie poprzednie - bardzo sie podobaly. Nowy aktor - grajacy Asterixa byl calkiem niezly. Ogolnie daje 10/10. Ale coz, takie Twoje zdanie, ja to szanuje. Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Dla mnie to najlepsza część Asteriksa. Porażka to dać 2 lub 3/10, no ale o gustach się nie dyskutuje ...
Dla przekory daje 10/10 , normalnie byłoby może 8/10 , albo i 9 . Film jest spoko. Pozdrawiam :)

Mietas93

To zobacz najnowszą wersje z 2012 roku to dopiero zobaczysz co to dno a ta cześć jeszcze może byc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones