Kiedy naukowcy odkrywają asteroidę zbliżającą się do Ziemi, rząd USA tworzy plan jej zniszczenia. Jednak misja kończy się niepowodzeniem, a ludzkości pozostaje już tylko czekać na wyrok opatrzności. Wyliczono, że asteroida uderzy w Dallas w Teksasie. Kilku mieszkańców tego miasta postanawia nie poddawać się i bierze sprawę ratowania świata we własne ręce.
ogladnalem ten film tylko ze wzgledu na MB... po co TV sie bierze za krecenie filmow na ktore zwyczajnie ich nie stac tego nigdy nie zrozumiem... jak nie mam kasy to nie krece katastroficznego SF... niedlugo po tym filmie byl armagedon i deep impact i przy obydwu asteroida wyglada po prostu zalosnie... epickie jak...
ów laser na szczęście tylko rozszczepił kometę to już 100 razy bardziej prawdopodobne NIŻ by w próżni zniszczyć jakimś spójnym strumieniem światła takiego kolosa. Miałem ubaw niema co szansa i tak 1% ale ok więcej niż 0,01% dlatego daje za to PLUS. Inna sprawa, że chyba nikt ze speców od efektów nie znał 3dmaxa ani...