film

Astronauta

L'astronaute
2022
1h 50m
5,9 377
ocen
5,9 10 1 377
Jim od lat poświęca się tajemniczemu projektowi - próbuje zbudować amatorską rakietę, która mogłaby zabrać go w kosmos. więcej mniej
Astronauta zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Inżynier lotniczy Jim Desforges (Nicolas Giraud) od zawsze pragnie być astronautą. Nie przechodzi jednak testów organizowanych przez Europejską Agencję Kosmiczną. Mimo to mężczyzna postanawia zrealizować swoje marzenie. Zamienia budynek gospodarczy na farmie swojej babci Odette (Hélene Vincent) w ogromny warsztat, gdzie przez lata konstruuje amatorską rakietę.

tytuł oryg.
L'astronaute
inne tytuły
The Astronaut Miedzynarodowe
The Astronaut Wielka Brytania
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

9/10 Z jakiegoś powodu ten film bardzo mocno do mnie trafił. Nie jest to s-f, nie jest to dramat. To film o pogoni za nierealnymi marzeniami, które skazane są na porażkę, o podejmowaniu śmiertelnego ryzyka, o tym że moment w którym na szali stawiasz swoje życie narażasz na olbrzymi strach swoich bliskich i w końcu o...

więcej

Fajna historia o tym, że warto marzyć i walczyć o realizację tych marzeń. Zdecydowanie ma swój urok choć można było z tego pomysłu wyciągnąć więcej.

Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę (1969) Polacy nakręcili film o nierealnych marzeniach

Dziecinny

ocenił(a) film na 4

Ten film mógłby być zrobiony bardziej jako familijne kino weekendowe . Tak jak teraz to nie jest ani poważny , ani dziecinny. . Trzeba go oglądać z przymrużeniem oka i wtedy jest do wytrzymania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones