Film

Triassic Attack

2010 1 godz. 24 min.
3,0 1 530
ocen
3,0 10 1530
513
chce zobaczyć
{"id":"607000","linkUrl":"/film/Atak+dinozaur%C3%B3w-2010-607000","alt":"Atak dinozaurów","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/70/00/607000/7424247.2.jpg"}
Właściciel muzeum odprawia rytuał, dzięki któremu ożywia prehistoryczne gady. Od tej chwili dinozaury zaczynają grasować po mieście, siejąc spustoszenie. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Ktoś zabiera Indianom ziemię, uznawaną przez nich za świętą. Właściciel muzeum Dakota (Raoul Trujillo) chce zemścić się za ten czyn i ożywia trzy skamieniałe dinozaury: tyranozaura, velociraptora i pterodaktyla, które napadają na miasto. Sytuację stara się opanować szeryf Jake (Steven Brand) wraz z żoną Emmą (Kirsty Mitchell). Szeryf musiKtoś zabiera Indianom ziemię, uznawaną przez nich za świętą. Właściciel muzeum Dakota (Raoul Trujillo) chce zemścić się za ten czyn i ożywia trzy skamieniałe dinozaury: tyranozaura, velociraptora i pterodaktyla, które napadają na miasto. Sytuację stara się opanować szeryf Jake (Steven Brand) wraz z żoną Emmą (Kirsty Mitchell). Szeryf musi uratować nie tylko miasteczko ale i swoją córkę Savannah (Emilia Clarke), która bez wiedzy rodziców wybrała się na imprezę.

na podstawie
Russell J. Friedman (materiały do scenariusza, historia)
studio
UFO International Productions
data produkcji
2010
tytuł oryg.
Triassic Attack
inne tytuły
Atak dinozaurów Polska
Więcej...
Przez cały film szeryf trzyma rewolwer w kaburze, ale kiedy strzela do szkieletu dinozaura z ciężarówki, używa półautomatycznego pistoletu.
Na początku filmu, gdy Melissa szuka w lesie Briana, widać jak za nią ląduje pteranodon. Jednak gdy stwór odwraca się w kierunku dziewczyny, staje się częściowo przezroczysty na tle.
Zdjęcia do filmu kręcono w Bułgarii.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych