PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484461}

Atari

7,4 8
ocen
7,4 10 1 8

Atari
powrót do forum filmu Atari
adammo1313

Przychodzi baba do lekarza z Commodore 64 na smyczy i mówi:
- ja do uśpienia.

--
takie z super superów (część KGB pewnego pisma SS :) ).

banisquad

"Atarowca wal z gumowca".
Popularne ludowe porzekadło z moich licealnych czasów :)

adammo1313

Pokochałem me Atari, było z drewna i ze stali
Z prądem niezbyt to działało, węgla sypać należało
Uwaga! Włączamy faze!
AMIGA RULZ 4 EVER

MaloMaligno

ja miałem Atari 800 XL i trzeba było chodzić cicho by się wgrało:) mówiliśmy: Cicho! nie idź tam bo się nie wgra! :)

adammo1313

mialem niemal wszystko ale moje atari 1040 ST to byla MOC

adammo1313

Albo jak czytałem gdzieś list do redakcji chyba do Top Secret: "Droga Redakcjo, czy możecie cos zrobić z moim sąsiadem? Ten debil to Amigowiec który ma jamnika którego nazwał Beast..."

Pamiętam te święte wojny, sam miałem Atari 65 XE, potem się przesiadłem na Amigę 2000, to wtedy był wypas... te giełdy komputerowe, gdzie jeden ST-kowiec przytargał kolumnę koncertową do swojego Atari... wtedy się działo, ale fajnie było. Teraz to już wspomnienie...

iraz75

Giełdy i kasety z oprogramowaniem....miłe wspomnienia :)
Miałem atari 800xl bez turbo gra się wczytywała kilkanaście minut, dzisiaj nie do wyobrażenia
pozdrawiam Atarowców.

iraz75

Ja też miałem Atari 65xe, potem C64 i na parę lat zostałem Amigowcem. Z braku funduszy zamiast wymarzonej A1200, która była wtedy nowością (początek 1993r). Kupiłem A600. Wtedy w tv oglądało się TeleKomputer i Joystick gdzie Kazimierz Kaczor recenzował strategie i symulatory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones