PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99410}

Atlantyda: Powrót Milo

Atlantis: Milo's Return
6,0 10 241
ocen
6,0 10 1 10241
Atlantyda: Powrót Milo
powrót do forum filmu Atlantyda: Powrót Milo

Druga część "Atlantydy" - "Atlantyda: Powrót Milo", to typowy dla Disneya sequel, czyli gorszy, mocno naciągany i oczywiście tańszy. Zazwyczaj, kiedy jakaś pierwsza część kreskówki Disneya staje się hitem, szybko produkuje się drugą, o wątpliwej fabule i jakości, po to, aby wycisnąć trochę groszy na fanach pierwszej części z biletów kinowych lub tylko ze sprzedaży DVD.

"Atlantyda: Powrót Milo" to historia rodem z kretyńskich kreskówek, jakie dzieci mogą "podziwiać" na kanałach typu Jetix czy Fox Kids. Potwory, ciągła akcja, humor poniżej poziomu (nawet jak na film dla dzieci). Pierwsza część choć nie była jakimś uniwersalnym dziełem i bałem się, że zrazi mnie jej banalna fabuła, była nakręcona w z rozumem i całość trzymała się przysłowiowej kupy. Tutaj od samego początku widać, że fabuła jest tylko pretekstem, aby pokazać jak stara paczka przyjaciół znowu staje w komplecie do walki. Po raz tysięczny bohaterowie filmu animowanego ratują świat. Ostatnie zdanie określa cały film.

ocenił(a) film na 6
_Michal

Tez uwazam ze to kompletna porazka, ja mialem to nie przyjemnosc ze ogladalem z lektorem i wszystkie zenskie postacie mowily poszedlem,znalazlem itd. Widzialem to tylko raz i wiecej nie zamierzam, nie polecam wszystkim ktorzy widzieli pierwsza czesc

_Michal

Ja też się strasznie zawiodłem ;/ Jedynka miała fajną fabułę, muzykę, oryginalnych bohaterów ( np. Wołodia), nastój , dwójka natomiast wydawała mi się wogóle nie przemyślana. Jak już ktoś napisał, wyglądało to jak 3 średnio ze sobą powiązane odcinki serialu, z którego zrezygnowano i połączono w jeden film. Ogólnie w pewnym momencie miałem wrażenie że oglądam kolejny odcinek "Scooby doo" tylko z innymi bohaterami ;/ W 2 części bohaterowie jak dla mnie już nie śmieszą lecz irytują. Część robiona na siłe i to widać :(

Polon92

rzeczywiście, daleko 2 do poprzedniej części. Także się zawiodłem. Nie będę pisał dlaczego, ponieważ praktycznie już wszystko zostało powiedziane.

ocenił(a) film na 7
_Michal

Może nie kompletna porażka. Były gorsze sequele (np."Król lew 3"), ale to nie zmienia faktu, że spaskudzili jedną z lepszych bajek..

ocenił(a) film na 1
lusia_o

A widzisz Krol Lew 3 podoba mi sie najbardziej ze wszystkich czesci, bo jest smieszny i na luzie.
Kiedy sequel nie ma uzasadnienia, to pol biedy, najgorsze jesli pod tytulem kryje sie jakas tania podrobka, jak wlasnie Atlandyta 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones