PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3958}

Atlantyda - zaginiony ląd

Atlantis: The Lost Empire
7,4 61 084
oceny
7,4 10 1 61084
6,0 4
oceny krytyków
Atlantyda zaginiony ląd
powrót do forum filmu Atlantyda - zaginiony ląd

Figura Kidy

ocenił(a) film na 7

Moja uwagę zwróciła figura Kidy. Była kompletnie różna od reszty Disneyowskich ślicznotek. Kobieca postać o masywnych udach. Mnie sie podoba.

ocenił(a) film na 8
fantynaaa

Pocahontas też była kobieca (cyc gigant!) a Esmeralda też fajna :) ogólnie uważam,że właśnie one trzy + Aurora są najpiękniejszymi bohaterkami ze studia Disneya. reszta trocszkę na jedno kopyto bo animator ten sam. ten sam gościu robił Belle, Tiane,miał z tego co pamiętam wkład w Arielkę (chociaż głownym animatorem był przewspaniały Glen Keane od chociażby Pocahontas!),ale też był supervising animator dla Jasminy i Mulan (obie jak dla mnie bardzo udane wyglądowo a Mulan wręcz super hiper urocza i śliczna :)). jeszcze lubię Jane z Tarzana bo właśnie nie ejst jakąśpięknościa i ma w sobie dużo tego czegoś! :) a co do Kopciuszka i Śnieżki - Kopciuszek bardzo ładny ale Śnieżka już taka sobie (tak się rysowało w tamtych czasach ale jak dla mnie zła królowa tysią crazy ładniejsza a nawet seksowna ;))

ocenił(a) film na 8
japieprze

i jeszcze Giselle z "Zaczarowanej" w wersji animowanej też mega piękna :D

ocenił(a) film na 9
japieprze

Śnieżka była 14-latką, jej twarzyczka dziewczątka była więc zamierzona, chyba nie miała być seksi xD

fantynaaa

Kida i Pocahontas piękne, takie kobiece i ''orientalne'' :)
A co do figury to wydaje mi się że w innych disneyowskich bajkach królewny miały suknie i nie było widać ich kształtów np Bella, Kopciuszek czy Śpiąca królewna :)

ocenił(a) film na 7
amary

Wydaje mi się jednak, że w skąpych strojach byłyby eteryczne i delikatne:)

ocenił(a) film na 8
fantynaaa

Dokładnie, Kida ma wspaniałą figurę;)
Trochę nią nadrabia za tego przemiłego chudzielca - Milo ;)

użytkownik usunięty
fantynaaa

Od Kidy lepsza była Helga Sinclair:)

ocenił(a) film na 9
fantynaaa

o tak ,bardzo ładna, piękne też oczy i kolor skóry

ocenił(a) film na 8
ducegorgon

a czy nikomu nie podobała się Audrey? ;__; Helga=Audrey>Kida :3

ocenił(a) film na 9
charmed12

też ,a co do Helgi to powiem wam,ze ona była jakaś taka...inna :p ) no ,zauważcie ,kiedy grupa wychodzi z pałacu i debatują kto ma pogadać z Kidą to Helga zagryza wargi "ktoś musi pogadać z córeczką "albo kiedy skrystalizowana Kida przechodzi wśród okupantów to Helcia układa włosy.....

użytkownik usunięty
fantynaaa

http://e-shuushuu.net/images/2013-01-12-552026.jpeg

;3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones