PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3958}

Atlantyda - zaginiony ląd

Atlantis: The Lost Empire
7,4 61 156
ocen
7,4 10 1 61156
6,0 4
oceny krytyków
Atlantyda zaginiony ląd
powrót do forum filmu Atlantyda - zaginiony ląd

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, co się może podobać w fizycznym wyglądzie postaci Kidy? Nie
mam nic do tego, że Księżniczka Disneya nie jest ideałem urody, ale na tym forum widzę
mnóstwo wpisów, traktujących o jej niezwykłych zaletach, takich jak kobiecość.

Ja tego kompletnie nie widzę. Nienaturalnie chuda talia w połączeniu z pokaźną pupą i biustem,
nadmiernie wysunięta szczęka, wyłupiaste oczy, wydęte usta i te olbrzymie uszy, wyeksponowane
jeszcze przez wielkie kolczyki i oryginalną fryzurę. Poza tym jej strój - jakby połączenie Indianki z
kosmitką. Myślę, że miała być dziką pięknością - wyszła epatująca seksem dziwaczka.

Temat dodaję z ciekawości, może któryś z zachwycających się urodą Kidy zechce mnie oświecić:)

Irma100

Ludzie, jak w ogóle można mówić o kobiecości i seksualności postaci animowanej? Może mieć nadane pewne cechy osobowości, ale żeby mówić o tyłku i biuście laseczki z bajeczki?
Mnie tam ta animacja disneya podobala się niezmiernie, bardzo oryginalna.

Wescik

Chyba można, choć przyznaję, że to tak, jakby zachwycać się walorami lalki barbie.

użytkownik usunięty
Wescik

Normalnie - spójrz na Helgę:)

Jakoś nie jarają mnie animacje :P

użytkownik usunięty
Wescik

Nie muszą. To tak jak kobieta nawet nie będąc lesbijką umie ocenić urodę drugiej.

Wescik

hahaha, to nigdy nie zwróciłeś uwagi na to, ile jest podtekstów seksualnych w bajkach Disneya? naprawdę?

użytkownik usunięty
Irma100

No właśnie też tego nie rozumiem, Helga była o wiele lepsza:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones