PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3958}

Atlantyda - zaginiony ląd

Atlantis: The Lost Empire
7,4 61 084
oceny
7,4 10 1 61084
6,0 4
oceny krytyków
Atlantyda zaginiony ląd
powrót do forum filmu Atlantyda - zaginiony ląd

Mi rzecz jasna Molier, Wołodia i... ta babka która zamiast nawigować gadała przez telefon i rzucała hasła typu: ,,Wszyscy zginiemy" xD ;)

ocenił(a) film na 10
The_Darkest_Charlotte

OO tak, ta babcia z tymi tekstami była nie do przebicia :"Doprawdy, jestem poruszona"
Jednak najlepszy jest Wołodia z tym swoim tekstem o spinaczach no i oczywiście tym, kiedy lecą odzyskać Kidę i Milo krzyczy : "Świetnie! Jeszcze jakieś pomysły? " A Wołodia : " Ja! Nie bieri kul na klate!"

The_Darkest_Charlotte

Wszyscy byli świetni, tak wiele różnych, wyraźnych osobowości w jednej bajce, za to ogromny plus :)

ocenił(a) film na 9
amary

wołodia

użytkownik usunięty
The_Darkest_Charlotte

Helga Sinclair. Twarda babka, która do końca miała wyrzuty sumienia.

użytkownik usunięty
The_Darkest_Charlotte

Wszyscy. ;) Każda postać była inna, niezwykle barwna. Toteż trudno jest wybrać tą 'naj". Ale do gustu od razu przypadł mi Wołodia. :)

The_Darkest_Charlotte

Oni się razem uzupełniałi.:)

The_Darkest_Charlotte

Pani Packard zdecydowanie! Posłuchajcie jak brzmi w oryginale, no nie umywa się do polskiej wersji. "To ja się go zapytuję, co jest zrazik nie smakuje, a on... Oees, czekaj, znowu mi tu jacyś dzwonią" , "Szefie, mam sygnał na sonarze, nie że się narzucam"

ocenił(a) film na 9
The_Darkest_Charlotte

Moje ulubione postaci z Atlantydy to właśnie pani Packard i... Milo :D Nie wiem dlaczego 10 lat temu nie lubiłam tej bajki. Nudziła mnie okropnie. A teraz, jak obejrzałam ten film ponownie, to zdziwiłam się jak ja mogłam mówić o Milo i w ogóle całym filmie, że jest głupi :O Jednak psychiki dziecka nie zrozumiesz XD

ocenił(a) film na 9
The_Darkest_Charlotte

I pomyśleć że Wołodia w oryginale jest Włochem... jeśli porównywać z dubbing z pierwotną wersją jest to zdecydowanie najlepsze polska wersja językowa jaka powstała!

ocenił(a) film na 8
The_Darkest_Charlotte

Babcia jest moją mentorką "Ja kochaniutki sypiam nago" :D I wołodia ma sie rozumieć "My robili mnoga zlych rzeczy: okradali groby, plodrowali światynie, pili w parkie" :D

ocenił(a) film na 10
IstarVanTassel

Mnie najbardziej przypadł do gustu Milo oczywiście. I chyba Audrey za swój pyskaty i zadziorny charakterek. Ale cała reszta ekipy również miała w sobie to coś. Wołodia rozbawiał mnie swoim ruskim słownictwem, też genialny jest.

ocenił(a) film na 9
The_Darkest_Charlotte

Kida najbardziej, ale reszta też świetna ;)

The_Darkest_Charlotte

Milo - uwielbiam gościa :) Jest przeuroczy :). No i pani Packard :D i te jej zraziki :)

ocenił(a) film na 10
Szarobure

Oczywiście Milo najbardziej polubiłem, a prócz tego Wołodię oraz Moliera. To na pierwszym miejscu ich. Obok też dałbym Audrey i Słodkiego. Pani Packard zaś też niezła była, choć chwilami raczej mało użyteczna, podobnie jak Cookie. Jednak gwoli ścisłości przyznać trzeba, że cała drużyna jest po prostu genialna i trudno jej nie lubić. Filmowcy się wysilili, by cała kompania Milo była taka, że trudno jej nie lubić :)

ocenił(a) film na 7
The_Darkest_Charlotte

Mi najbardziej podobała się Wilhelmina rzecz jasna. Jej flegmatyzm, markotność i postawa typu "i tak wszyscy zginiemy" są cudne, a wszelkie teksty mnie powalają, ale widzę, że nie tylko dla mnie pani Packard to ulubiona postać :3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones