PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224726}
7,6 82 794
oceny
7,6 10 1 82794
5,2 8
ocen krytyków
August Rush
powrót do forum filmu August Rush

To kto ryczał na końcu tego filmu? Bo na pewno nie tylko ja...

Metropholis

hehe chetnych chyba nie ma, ja nie pamietam czy az tak sie wzruszylam, ale to wyjatkowo piekny film :)

Wescik

No wiem. Ja z apierwszym razem nie płakałam, tylko potem jakoś się wzruszałam jak ogladałam mimo ze wiedziałam co będzie dalej. Tak samo z Zieloną Milą. Im częściej ją widzę, tym intensywniej płacze...

ocenił(a) film na 7
Metropholis

ja też płakałam, a mama, która oglądała ten film ze mną - wyśmiała mnie :p

Metropholis

Przyznaję się bez bicia ;)

ocenił(a) film na 8
Metropholis

ja nie płakałam, bo mój facet śmiałby się ze mnie, więc udawałam twardą :D ale przyznaję miałam łzy w oczach ;) 27.01.2013 r. o 21.20 na tvp1 ponowie leci ten film i wiem, że na 100% ponownie go obejrzę :P

Iwet87

Proponuję tym razem bez faceta ;-)

ocenił(a) film na 8
Metropholis

tylko jemu też ten film bardzo się podoba i jak mu powiedziałam, że jutro leci w tv to już się napalił na oglądanie :P

Iwet87

No to miłego seansu :-* I oby się nie śmiał, jeśli uronisz łezkę ;-)

Metropholis

No dobra i ja się przyznam;)
Coś mi się wydaję,że dziś będę także ryczeć :D

cocoatea

Ja za każdym razem się wzruszam (choć i tak wiem co będzie na końcu), więc nie ma powodu do wstydu :-)

ocenił(a) film na 10
Metropholis

Piekny film :))) płakusiałem :D

ocenił(a) film na 10
Metropholis

Ja płakałem, naprawdę niesamowity film :)

ocenił(a) film na 7
Metropholis

też się przyznaję, płakałam jak bóbr

Metropholis

Na końcówce płakałam jak głupia :D

ocenił(a) film na 8
say_hello

Ja też ;) I dziś też oglądałam. Już 3 razy w sumie.

szyba713

ja dzisiaj widzialam pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni :) wzruszajacy, nie ma co..

say_hello

To już się skończyło? Myślałam, że trochę dłużej potrwa :-) Dobrze, ze nie dotrwałam do końcówki, bo znów bym uroniła łezkę ;-)

Metropholis

oglądałem 4 raz i jeszcze ani razu mnie nie znudził
rewelacyjny film a przede wszystkim ta muzyka...
film trochę bajkowy, wzruszający i piękny, ale muszę się przyznać że jeszcze na nim nie płakałem ;D

bodzio12

Jesteś facetem, a myślę, że Wy nie jestescie tak sentymentalni jak kobiety i mówię to bez seksistowskiego podejścia! ;-) Ale masz rację, że ten film jest taki troche bajkowy, bo sama ta sytuacja z filmu jest mało mozliwa w realnym swiecie, ale z tak wspaniałym podkładem muzycznym zamienia się w historię, która po prostu oczarowywuje widza.

Metropholis

niech będzie tak jak mówisz xD
chociaż zdarzyło mi się już płakać na takich filmach jak Zielona mila i Za wszelka cenę

Metropholis

Tak, ok 15 minut temu byl koniec :) do tej pory mam mokre oczy

say_hello

Końcówka jest naprawdę piękna. Uwielbiam moment jak on biegnie na ten koncert niczym wariat i gdy się zobaczyli. Bajkowe, ale piękne :D

Madame_7

fakt, troche malo realistyczny, ale i tak wspanialy! ;D ja juz mialam lzy w oczach, jak oni przypadkiem spotkali sie w parku i zamienili sie gitarami.. ;)

say_hello

W parku też świetne właśnie.
Czasem trzeba takie bzdety obejrzeć, fajnie na duszy się robi :D

Madame_7

Racja, czlowiek zaczyna wierzyc ze sa jeszcze ludzie z prawdziwa pasja ;)

ocenił(a) film na 8
say_hello

Masz rację, historia nieprawdopodobna, ale bajkowa i piękna. Co jak co, ale mój tata nadal płacze na 'Titanicu' :D

ocenił(a) film na 10
szyba713

Oglądałam dzisiaj ten film enty raz i po raz kolejny zarówno pod koniec jak i prawie przez cały film miałam łzy w oczach:) Uwielbiam ten film i mogę go oglądać na okrągło :)

szyba713

Ja ogolnie mam tendencje do wzruszania sie na filmach, wiec nic dziwnego ze mnie ponioslo :D.mojemu bratu tez cos dziwnie oczy sie szklily :D

ocenił(a) film na 10
Metropholis

ja płakałam, a mój mąż się ze mnie śmiał tak głośno, że nie słyszałam ostatnich taktów tej pięknej muzyki... płakała też teściowa, tata, kolega, czyli to prawidłowa reakcja na film :)
Pozdrawiam wszystkich roniących łzy na tym filmie :*

qweek

Teściowa uroniła łzy??? No proszę... ;-)

ocenił(a) film na 9
Metropholis

ja za pierwszym razem też płakałam, strasznie mi się podobał, ale wczoraj gdy oglądałam ten film 2 raz przyznam, że troszkę mnie znudził..;/ nie wiem dlaczego...

ocenił(a) film na 9
Metropholis

Przyznam się bez bicia. Jestem fanem cudownej muzyki (także filmowej) i świetnych filmów. Przy rodzicach byłam twarda, a potem wszystko puściło ;). Genialny, bardzo wzruszający film! I jeszcze te piękne dźwięki w tle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones